Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Html

Chasten

Öne çıkan mesajlar

[spo1=onselectstart]
[/spo]

şöyle bir şey yaptım sitemdeki yazıların kopyalanmasını engelledim fakat,kopyalamaya çalışınca birde yazı çıkmasını istiyorum,kopyalayamazsın fln die,yardımcı olabilecek varsa sevinirim.[signature][hline] Ok gibi doğru olsam, Yayla atarlar beni,Yay gibi eğri olsam,Elde tutarlar beni,Doğruda aç görmedim,Eğride Tok,Eğri yay elde kalır,Menzil alır doğru ok.
~®âi ~ *
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lakers, 25 Temmuz 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
birde yazı çıkmasını istiyorum,kopyalayamazsın fln die,yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
[signature][hline] Ok gibi doğru olsam, Yayla atarlar beni,Yay gibi eğri olsam,Elde tutarlar beni,Doğruda aç görmedim,Eğride Tok,Eğri yay elde kalır,Menzil alır doğru ok.
~®âi ~ *
Sosyal ağlarda paylaş

senin dediğin olan sağtıkta çıkan kutucuk, ki nefret ederim, direk siteden soğutur adamı.
kaldı ki illa kopyalanıcak yazı, alınacak resim varsa illaki yapılır, editörlerle, save aslerle falan.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Browserimin okuduğu bütün yazıları kopyalayabilirim! Bunu engelleyemezsiniz. Öyle veya böyle...

He size en iyi yöntemleri söyliyim, javascript kullanın ve javascript ile yazınızı şifreleyin. Aratın googlede bulursunz. MEsela a ile b'yi yer değiştiriyor b ile c'yi falan filan sonra siz onu html içine kaydediyorsunz. Browser okurken yine javascript yer değşiştiriyor ve düzgün okunuyor. Hem javascript ile seçmek için kilit koyuyorlar. Yani javascripti kapatarak siteye girerseniz yazıyı da göremiyorsunuz. Anadınız mı? En ii yöntem bu şu anda. Ama ben siteyi kapdedip dreamweaver ile açınca yine kopyalayabilirim. Her türlü kopyalarım. Engelleyemezsiniz, mantığa fizik kurallarına aykırı. Browserimin okuduğu şeyi benim makinamdaki şeyi kopyalayamıyacakmıyım?[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

gördüğüm her şeyi kopyalayabilirim engellenmesi evi basmadıkları sürece mümkün değil. :) O sağ tık engellemeleri için bile oldukça basit taktikler var. Ayrıca o sağ tık engelleri bir keresinde Mouse'um takılıp 4 kere sağ tık yaptırdığından beri beni siteden soğutan bir durum. adamalr sağ tıkladığında uyarıyor 2. yada 3. tıkta windowsu çökerttiripm artık her nasısla reset atmadan bilgisayarın çalışmamasını sağlıyoralrdı. saatlerce yazdığım yazımın yarısı gitmişti. (Word Kurtar sağolsun hepsi gtmedi :)) O uyarı insanı siteden soğutur. Kopyalatmıyacaksan uyarısız yap bari.[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 25 Temmuz 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
gördüğüm her şeyi kopyalayabilirim engellenmesi evi basmadıkları sürece mümkün değil. :) O sağ tık engellemeleri için bile oldukça basit taktikler var. Ayrıca o sağ tık engelleri bir keresinde Mouse'um takılıp 4 kere sağ tık yaptırdığından beri beni siteden soğutan bir durum. adamalr sağ tıkladığında uyarıyor 2. yada 3. tıkta windowsu çökerttiripm artık her nasısla reset atmadan bilgisayarın çalışmamasını sağlıyoralrdı. saatlerce yazdığım yazımın yarısı gitmişti. (Word Kurtar sağolsun hepsi gtmedi :)) O uyarı insanı siteden soğutur. Kopyalatmıyacaksan uyarısız yap bari.

Bazı javascriptlerde hem sağ hem sol tıklayınca da sağ menü açılıyor :-)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...