Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi Kartı - Internet/Alışveriş

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

karegen yeterince tanınmıştır, kalitelidir bence.

Ama ben 15 tane domainimi
Burdan aldım.
Bir sorun çıkmadı + aldığım her domain başına evime fatura yolladılar :)[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final moment you say the words that I can't say...

SAKLI SOKAK | Bütün videolarımın bulunduğu persınıl sayt!

Sosyal ağlarda paylaş

domain için turkticaret rulz ama alan için sux.

Bu arada kredi kartından istediğini yapabilirler. Nedeni şu, siz kredi kartı numaranızı ve güvenlik kodunu yazdınız dimi, adamlar onu isterlerse veritabanlarına kaydedeler sonra ister para çekerler ister internetteki başka bir siteden alışveriş yaparlar.

Ayrıca sanal kart veya havale de rulz. Biraz uğraştırır ama ne yapcanız güvenlik...[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

Karegen tanınmış bir yer ve 3 senedir düzdünya domain aldım onlardan sağa sola. İçiniz rahat etsin sakat bir yer asla değil ayrıca turkticaret domain transferde falan problem çıkarıyor yok 6 aydan önce bırakmam falan kesinlikle berbat bir yer. Kişisel tavsiyemdir hizmet kalitesi ve benzeri konularda asla problem yaşamassınız karegenle. Rahat rahat çalışın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 23 Temmuz 2004 03:09 tarihinde demiş ki:
karagen.com diye biryerden aldım bursa'daymış yerleri ama.. :(

Abi bence sen önce domaini aldığın yerin ismini bilmelisin. Karagen değil karegen.com[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 24 Temmuz 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
şimdi bu kredi kartı bilgileri; işlem yaptığımız sitede şifrelenmiş şekilde mi işlem görüyor
yoksa artniyetli bir kişi istediği gibi kredi kartı no. ve şifresini ulaşabilir mi siteye yazdığımız bilgilerden.

upp[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

sen yazarken zaten o kart numaran falan hepsi bankalar arasinda kontrol edilmisdi(1-10 sn arasi )sonrasinda ise evet ole sifreli olarak durur ancak senin nereden ne aldigin ne kadarlik alisverisi yaptigin gibi detaylari musteri temsilcileriniz gorecektir aynen sizin annenizin kizlik soyadlarini bildikleri yada vergi nolariniza bir tikla ulasabilecekleri gibi ancak bu bilgiler hic bir zaman bir tehdit olmayacaktir bu acidan icini rahat tutabilirsin[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

chargeback çok yaptırdım ben.
bir çok siteden bir çok alışverişten..
hatta hizmetini alıp beğenmediğim yerlerden bile yaptırdım, direkt bankayla konuşarak hemde adamlarla yüz göz olmadan..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Status Quo - In The Army Now | arşiv*********
Sosyal ağlarda paylaş

Garanti sanal kart kullanıyorum yaklaşık 1 aydır, epey memnun olduğumu söyleyebilir. Hatta yurtdışından yaptığım alımlarda telefonla bankanın teyit ettiği oldu. Yatırdığın kadar çekebildiklerinden fazladan çekme gibi bir durum yok.

Martin chargeback i biraz açıklarmısın tam olarak nedir? Prosedür nasıl işler?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şirketin kredi kartı ile para çekebilmesi için kredi kartı kullanılacak banka ile anlaşmalı olması gerekir biliyorum ben. Böyleyse dolandırıcılığa yeltenemezler. Bir de böyle durumlarda bilgiler direk bankaya yönlenir, satıcı bilgileri göremez, kaydedemez. Kredi kartını kaydeden yerlerden korkarım ben. Siz de korkun :).

[Bu mesaj pittjr tarafından 27 Temmuz 2005 10:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkned, 27 Temmuz 2005 12:14 tarihinde demiş ki:
bu sanal karta nasıl sahip olabilirim

universite ogrencisiysen ,en az bir kefilin varsa yada herhangi bir sabit gelirin mevcut ise herhangi bir bankanin kredi kartini alabilirsin finansbank,hsbc,garantibankasinda sanal kart uygulamasi mevcut[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Bankaların sanal POS uygulamaları üzerinden alışveriş yapıyorsanız güvendesiniz. Çünkü bu sanal POS'lar, alışveriş yaptığınız yere sizin kredi kartınızla ilgili çok küçük bir bilgi bırakıyorlar. İlk dört numarası, son dört numarası ve siminiz gibi. Yani bu firmalar siz alışveriş yaptıktan sonra (yönteme göre, genellikle) kartınızdan tekrar para çekemezler.

Sanal kartlar da paranoya için birebir. Özellikle de bilinçsiz Windows kullanıcıları ve Trojan besicileri için... Gelin görün ki, sanal kart işlemlerinizi yaparken yine tehdit altındasınız. :) Çünkü bilgi çalma gibi durumlar genellikle siteler ve online veri iletimi zamanında değil, kullanıcının kendi tarafında olmaktadır (keylogger vesaire).

Güzel günler dilerim.

Edit: İki mesaj önce pittjr zaten dediğim şeyden bahsetmiş. Bu mesajı ona +1 olarak değerlendirin

[signature][hline]Berkin Bozdoğan

.com | sdn | günlük | e-posta

[Bu mesaj Ishinotsuyoihito tarafından 27 Temmuz 2005 14:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...