Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi Kartı - Internet/Alışveriş

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
ben bir firmadan kredi kartı ile alışveriş yaptım. domain register yaptım bu firmadan. benim kafama şu takıldı, bu firma benim kredi kartımın bilgilerini kullanarak istediği gibi harcama yapıp kendisi para kazanabilirmi?
veya güvendemiyim yandımmı yrdm :([signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

Walla o naçizane bilgiyi verdiğin şirketin kalitesine göre deişir.Yan adam ben iflas ettim derse sende edebilirsin :)

Ama hojam sana bi güzellik yaparım istersen yane bak o kredi kartını bana devredersina dam yamuk yaparsa yıkarım o binayı kafasına!!!..şşş...hem elimde karaborsa kredi kartlarıda var onlardan veriim sana[signature][hline]..::Paticik Karaborsa İşletmecisi::..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 23 Temmuz 2004 03:09 tarihinde demiş ki:
karagen.com diye biryerden aldım bursa'daymış yerleri ama.. :(

lordum sana tavsiye kredi kartına bağlı sanal kart var garanti ve hsbc vs. kafan rahat en azından sen nekadar para istersen okadar para oluyor içinde tabi büyük meblalar değil[signature][hline]Yaşasın zalimler için cehennem...
İntikam soğuk yenildiğinde güzeldir

[Bu mesaj coskun_t tarafından 23 Temmuz 2004 03:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 23 Temmuz 2004 03:14 tarihinde demiş ki:
kanber onlar hosting falan filan yapıyorda..
hmm neyse yaptım yapacağımı umarım birşey olmaz :(

olmaz olmaz merak etme. bankayla bir konuş ve kartan şukada şu şirketten çekilecek de ve o şirketin birdaha kartından çekim yapamaması için talimat ver.[signature][hline]Yaşasın zalimler için cehennem...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nostabinda, 23 Temmuz 2004 03:21 tarihinde demiş ki:
ee ordaki adamlar numarayı bilio şirket çekmez adam çeker hemde internet cafeden çekerki kimse yerini bulamasn die :)
yaa orc bak dost acı soler

o zaman şirket tarafından çekim yapıldıktan sonra kartın nette kulanımın kapatılmasını ister.[signature][hline]Yaşasın zalimler için cehennem...

[Bu mesaj coskun_t tarafından 23 Temmuz 2004 03:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 23 Temmuz 2004 03:26 tarihinde demiş ki:
sizce birşey olma ihtimali varmı.?
arkadaşlarımda ordan almıştıda..?

senin arkadaşlarında yaptıysa olmaz. sonuçta ticaret yapıyor adam kendine leke sürdürmez.[signature][hline]Yaşasın zalimler için cehennem...
Sosyal ağlarda paylaş

hehe işin iç yüzünü tam bilmiyorsunuz ondan tırsıyorsunuz. :) internetteki alışveris siteleri sizin onlardan korktuğunuz kadar sizden korkuyor :)

herhangi bir yere imza atmadığınız sürece paranızı istediğiniz gibi geri alabilirsiniz.

bakınız; chargeback

birisi kartınızı alıp 1000$ para mı çekti, arıyorsunuz bankayı ben böyle bir şey almadım, bu hizmetten faydalanmadım diyorsunuz hüoop chargeback işlemi başlıyor, mutlu mesut yaşantınıza devam ediyorsunuz :)

edik;yani ben bu malı almadım dediğniz anda parayı çeken şirket sattığını ispat etmek zorunda

[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!

[Bu mesaj Rahan tarafından 23 Temmuz 2004 11:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey o kadar basit değil Rahan. Kredi kartlarından paracıkları çekilip geri alamayan bir sürü insan tanıyorum, aksi gibi geri alabilen kimseyi tanımıyorum. Onların beceriksizliği mi, ülkemin kanunlarının uyuzluğu mudur nedir..[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de malı gönderip parasını alamayan şirketler biliyorum :-)[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

orc eger cok endise ediyorsan, bence kartini iptal ettir, kafan rahat eder, ama bence ders olsun cok tanimadigin guvenmedigin yerlerden alis veris yapma..[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
black58, 23 Temmuz 2004 15:05 tarihinde demiş ki:
karegen'den bende zamaninda bir kac domain almisdim. gonlun rahat olsun onlar bisi yapmaz.

*!rahatlar...*[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...