Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stüdyo kayıtlarım

Shikamaru

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün bilgisayarı kurcalarken geçen senenin stüdyo kayıtlarını buldum sizlerle paylaşmak istedim :D grubumuzun adı dallas'tı Lenny kravitz - Fly away Söylemiştim (ben solisttim)

http://rapidshare.de/files/3366032/Studyo.wmv.html

11mb gibi bişey sanırım ama indirin,hoşunuza gideceğini umuyorum[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

Bassın sesi elektrodan daha fazla çıkıyo :)
Bide o stüdyo amma dar yahu? Zaten sıcak oluyo insan ölür orda be
[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 26 Temmuz 2005 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mikrofon bende kafa yapıyo eheheh :D bazen acayip coşuyom :B[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

jingle bells'ti sanrım polis karakolunun ordaki :) adı değiştimi bilmiyorum...bizim elemanlar öyle diyodu hafızam çok iyi değildir :)[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...