Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNİGHT ONLİNE EMU SERVER MEVCUT

KONUR_ALP

Öne çıkan mesajlar

EMU dememe bakma aslında ares ve dıyer mmprog server larını aynısı ama oyunun asıl fırması gumleyınce bunlar atlamıs ve herkez kendısı server larında degısıklık yapıyo alsında oyunun tum versyonları bıtmısı bıle JAKO USKO MYKO bırde BRKO
adamlar alıp alıp programları degıstırıp kendıler yapıyo dıyorum herkezın ıcı dısı oyun olmus bellı yaslar baya ufak surda olayın kımse para kazanma davasına bakmıyo demeki :)
Sosyal ağlarda paylaş

adam uğraşmamış fake acc açmış ya ne diyeyim.
devam et kardeş, kim tutar seni.
senin için herşey hikaye. usko,myko,japko.
aç bi tane turko tamamdır

Edik: Unutmadan bi zahmet serverı da 15günden fazla ayakta tut bakalım lol
[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 27 Temmuz 2005 05:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bilmem de gelecek pek parlak değil bence.
pati içerisinde fake account.
caps on topic
dandik server (15günlük)
dandik bi giriş yazısı (caps on gene)
hitap şekli berbat (lan, ulan şeklinde)
kolay gelsin ne diyeyim, zaman geçiyor ömür bitiyor...[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

iyi hoşta bizde kurduk arkadaşlarla girdik oyuna map spawnlıydı ama çok dandik spawnlıydı+bizimde bulduğumuz dosyaların japonca olmasından dolayı bizde itemlerin isimleri ve spawnların isimleri japocaydı :) girdik 4 kişi oynadık ama bu işi böyle yapamıyacağımıza karar verdik.azcık daha kasabilirsek sanırım türkçe olmasada ingilizce bir server çıkabilir ortaya.

ayrıca konur'un dediği gibi olay tek bir dsoya var onun üstünde basıyosun editi küt öbür tarafdan MYKo öbür taraftan USKo çıkıyo :) olay o kadar basit gel görki db ye kabullendirme kısmı kasış kısmı :d[signature][hline] [NOS]RedHotRyder
Nick = Worth
Server = Deimos
Level = 35
Class = Karus
Clan = -

Sosyal ağlarda paylaş

aslında DB de cok basıt fazla dan kasacak hıc bısı yok dandık NETSIS cı bıle bu ısı halleder gıbı ama ısw sql den anlamak var olayın ıcınde hersey basıt dongu ıle bıtıyo her ama harsey oyunun ve server ın free code larıda elımde var
sadece DirectX programlam bılen ve ms sql den anlayan bırkac kısı ıle bu olay canavar gıbı olur USKO da ki bir hntli GM aynı anda DirectX programcısı o elemanın yazıları bazı forumlarda okudum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...