Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combo--->

IDeviL

Öne çıkan mesajlar

öncelikle şunu sölemek istiorum bu konuda süper veya uzman olduğumu söleyemem ama beramusda olup orc bana sen combocusun hack kullanıyon dedikleri için ve bilmeyen arkadaşları ufacıkda olsa aydınlatmak için yazıyorum
cok türlü combo olduğunu biliyorum kaçan adama yapılan combo 1 w1 combo archere yapılan combo vs vs arkadaşlar öncelikle gene sölüyom lütfen yorum yapmın yok öle değil yok böle ben bunu biliyorum ve yazıyorum bilmeyenler için öncelikle assasinler için w+r+skill combosu yane kaçan adama yapılan combo önünüzde kaçan herhangi bi playere kaçarken eliniz w da basılı kalarak r ye sürekli basıp cekip mouseylede skile bastığınız takdirde kaçan adamın kaçmak gibi şansı yok :P en azından bende olmuyo genelde durarak yapılan comboda ise benim yaptığım fakat pek beceremedim bişe z+s+r+skill tuşları s ne işe yarıyo derseniz bence skilin fail verme oranını minumum duruma düşürüyo 1 e 1 giridinizde karşınızdaki salam bi arkadaşsa size ilisyon falan atacakdır sizin yapacanız hareketde direk cure skilini kullanmak ve ona ilisyon atmak olamalıdır yane bu combo işini salam kıvıran ve itemleri salam olan kazanır ilisyoun kullanmayı kendinize alıştırın bence ben hiç atmıyom :P
Sosyal ağlarda paylaş

combodan kurtulmak içinse kendimce sölüyorum gene bunları özellikle paper mageler size combo yapan bi assasinden cok salam bi assasin değilse kaçmak yerine dmg ları yerken durup sopayla sağ sol yaparak dalmak faydalı olacaktır yane size 1500 indiren bi assasin olacandan eminseniz gate tuşuna tıklayın direk başka bi yol ise arkanızdaki adamı şaşırtın paper lar değil ama assasinler yapabilir bunu ters tarafa koşarak ani dönüşlerle şaşırtabilirsiniz Bunları neden anlatıyosam :P benim kestiğim tüm mageler türk :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda yaşadıklarım gördüklerimden ötürü irenmiyo bırakmak istemiyo değilim ama ben cafeci adamım bırakmak gibi bi lüksüm yok cafeciyseniz bide tekseniz evlenmek gibi bi kazmalıkda yapmayıp bekarsanız bişeylere bağlanmak zorunda kalıyosunuz benim hayatımda bu oyun işte :( maalesef

Türk baba clan pls
aga shardını deneyebilirmiyim

:clana alsana lam
sen kimsin ?
türküm alsana
:

[Bu mesaj IDeviL tarafından 25 Temmuz 2005 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi;
S tusuna basmanin amaci skill'in failed olmamasi felan degil. uzaktan yakindan alakasi yok. kendini biraz overek anlatmisin da ;) S tusuna basmanin amaci skill'in animasyonunu beklememek. boylece daha hizli hit vurabiliniyor.

combolar hakkinda bi yazi yazmayi dusunuyorum newbie'ler icin. yazarsam detayli anlatirim orada.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Yok
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordGargamel, 25 Temmuz 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
:clana alsana lam
sen kimsin ?
türküm alsana
--------------------------
Puhahahha :lol:

benim imzam daha güzel yaşanmış bir olay:D...da

comboya deyinelim ben şu an hayatımda ilk defa melee (deimos)kasıyom ve combo olayını az da olsa yapıyom bu benimki manuel combo
Z n R yi deneyin sizde görüceks,iniz aynen czdede öle yapın Z n R yapıyorum ve 314///792///413 vuruyorum(lvl43rogue)...

yani czde Z n Rye basın noraml bir vuruş sonra arakkakarkaya skillerde atn 1 ve 2 ye bastığınızda bu vuruşu yapavblilyosunuz(mana spsi dolmadan 1 saniyede)[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

keeper kesmekle oyuncu olunmuyo...
lafımı anlayan anlar şu forumda birilerinie 3 kuruşluk bilgimizi anlatmaya calışıyoz ve altına basa basa sölüyom bildiğim kadari ile artislik yapıp insanları bu forumdan soğutmanın mantığı nedir neyse druen arkadaşım yorum yapmayın yazdım üstüne basa basa yazdım he yanlışımı düzeltmiş olabilirsin ama ben orda kendimi öve öve bişe yazmadım beni tanıyanlar beni övüyo zaten ..
online modaratör varsa lütfen bu konuyu kitlesin biliyodum böle olacağını normal ... karşılamam lazım ama

[Bu mesaj IDeviL tarafından 25 Temmuz 2005 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj IDeviL tarafından 25 Temmuz 2005 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
öncelikle şunu sölemek istiorum bu konuda süper veya uzman olduğumu söleyemem ama beramusda olup orc bana sen combocusun hack kullanıyon dedikleri için ve bilmeyen arkadaşları ufacıkda olsa aydınlatmak için yazıyorum
cok türlü combo olduğunu biliyorum kaçan adama yapılan combo 1 w1 combo archere yapılan combo vs vs arkadaşlar öncelikle gene sölüyom lütfen yorum yapmın yok öle değil yok böle ben bunu biliyorum ve yazıyorum bilmeyenler için öncelikle assasinler için w+r+skill combosu yane kaçan adama yapılan combo önünüzde kaçan herhangi bi playere kaçarken eliniz w da basılı kalarak r ye sürekli basıp cekip mouseylede skile bastığınız takdirde kaçan adamın kaçmak gibi şansı yok :P en azından bende olmuyo genelde durarak yapılan comboda ise benim yaptığım fakat pek beceremedim bişe z+s+r+skill tuşları s ne işe yarıyo derseniz bence skilin fail verme oranını minumum duruma düşürüyo 1 e 1 giridinizde karşınızdaki salam bi arkadaşsa size ilisyon falan atacakdır sizin yapacanız hareketde direk cure skilini kullanmak ve ona ilisyon atmak olamalıdır yane bu combo işini salam kıvıran ve itemleri salam olan kazanır ilisyoun kullanmayı kendinize alıştırın bence ben hiç atmıyom :P
[signature][hline]Nick: Roguenler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeviL, 25 Temmuz 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
keeper kesmekle oyuncu olunmuyo...
lafımı anlayan anlar şu forumda birilerinie 3 kuruşluk bilgimizi anlatmaya calışıyoz ve altına basa basa sölüyom bildiğim kadari ile artislik yapıp insanları bu forumdan soğutmanın mantığı nedir neyse druen arkadaşım yorum yapmayın yazdım üstüne basa basa yazdım he yanlışımı düzeltmiş olabilirsin ama ben orda kendimi öve öve bişe yazmadım beni tanıyanlar beni övüyo zaten ..
online modaratör varsa lütfen bu konuyu kitlesin biliyodum böle olacağını normal ... karşılamam lazım ama

[Bu mesaj IDeviL tarafından 25 Temmuz 2005 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj IDeviL tarafından 25 Temmuz 2005 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
[signature][hline]Nick: Roguenler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeviL, 25 Temmuz 2005 21:48 tarihinde demiş ki:
[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

kendi agzinla diyorsun ki 3 kurusluk bilgim var. soylediklerinde cok yanlis var. bilmiyorum belki sadece insanlardan duydugunu yaziyorsun. keeper lafini dikkate bile almiyorum. ben senden iyiyim gibi bisey demedim. yaptigin "ah ezildim dur sana bok atayim" dusuncesinden baska bisey degil. acikcasi soyleyis tarzin hic hosuma gitmedi. bu tarz soyleyisinle "abi sen supersin, combo haxor'sun. clan pls, abi sende shardlar super versene abi abi" gibi ego tatmin edici pmler felan bekliyorsan yanlis yerdesin.

yazdiklarina cevap bile vermedim quote yaptim ve bold ile gosterdim.[signature][hline]Nick: Roguenler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 25 Temmuz 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
said:
IDeviL, 25 Temmuz 2005 21:48 tarihinde demiş ki:

o zaman soru haricinde herkes 1 post yazsin ve kimse cevap yazmasin. ben sallamasyon yada yanlis bilgi vereyim, hatta kufur edeyim ama alta bi not geceyim yorum yazmayin diye kurtulayim herseyden. ahahah derim gecerim..[signature][hline]Nick: Roguenler
Sosyal ağlarda paylaş

her sin in kendine has combosu vardır adamda dioki benimkine yorum yapmayın kendimce ii paylaşmak istedim ama kimse demesin hayır şöyle deilde böyle senin combon farklıdır onunki farklı baskasınınki farklıdır sonuçta tuş kombinasyonu senin hızlılıgın önemli adam knedikini yazmış benimki bu paylaşmak istedim seninki yalnış böyle olmaz böyle yapacan die yorum yapmayın dior ben begenmedim combosuna yorum yapmam olur biter paylaşması güzel sence?[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 25 Temmuz 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
her sin in kendine has combosu vardır adamda dioki benimkine yorum yapmayın kendimce ii paylaşmak istedim ama kimse demesin hayır şöyle deilde böyle senin combon farklıdır onunki farklı baskasınınki farklıdır sonuçta tuş kombinasyonu senin hızlılıgın önemli adam knedikini yazmış benimki bu paylaşmak istedim seninki yalnış böyle olmaz böyle yapacan die yorum yapmayın dior ben begenmedim combosuna yorum yapmam olur biter paylaşması güzel sence?

ya olay o degil ki. uslubu normal olsa derim ki "sagol arkadasim, ama s tusu su ise yariyor bilgin olsun felan". bana gelen pm'ler felan yazmis. bak bold'ladigim ve o gelen pm'leri bir daha oku. he belki onemsemezsin, bi baskasi dikkat bile etmez ama bana gore cok sinir bozucu.[signature][hline]Nick: Roguenler
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya...
Burada yeni yazmaya başlayan adamların bilmiş tavırları,yada ezik ezik yazmamaları,abilerim yardım felan dememeleri sinir bozucu diilmi...Buraya yeni yazan,yanında balon olanlar da zaten oyunda da yeni olmak zorunda...Diğer postta yazılandan ben onu anladım...Bu nasıl mantıktır yarabbim????
Buraya yeni yazan her adam illa fiyaka yapmak için,insanlarrın arasında saygın bi yer edinmek için,Druenlerin tabiriyle aralarına girmek için yazıyo demi...Kimse de o "araları" olarak tabir edilen ulu zümre...Bu nasıl megalomallıksa artık???
Yaz bir combo kılavuzu da hepimizi ihya et ey ulu Druenler...En büyük sensin...En dehşetengiz sin de sensin...Bizi de kat zümrene...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beyler adam bilgilendirmek icin biseler yazmis begenmiosan sus,begenenler denemek isteyenler dener.Baktik olmadi kaybetcek bisemiz yok.Ama adamin bi agzina.. et... kaldi.Begenmedigin basliga mesaj atma.İsteyen kullnir isteyen kullanmaz.bu kadar elestirmek icinde baslik a cevap verilmez.Dersin ki arkadsim bak bide bu cesit combo felan var adam akilli izah ederisiniz.Adam bilgi vermek icin biseler yazmis actigina insani pisman ettirmeyin.Bende begenmedim yanlis buldugum kendimce bi sürü baslik var ama altina gecipde tartisma yaratacak cümleler yazmiorum.Sizde öle yapsaniz kaybetcek biseniz olmaz birini elestimek icin yazi yazmayin gereksiz kacio cünkü.Adam kac lvl olmus demekki o bu combo türünden memnun istedigi verimi alio.Birak adam kendi yanlisiyla kalsin sayet yanlissa sende kendi dogrunla kal.Yada dogrunu sole ama karsindakini killandirma.

Kimseye bi cevap deildir bu yazdiklarim..germeyin ortami pls..

ayrica burdaki nickim Hercul... bu nicki ad degistircem die bi kac isimden birini sorcaktim hangisi güzel die.o yüzden actim aniden cevap verince bu yeni aldigim nicke denk geldi..!

[Bu mesaj Hangisi tarafından 26 Temmuz 2005 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda tamda tecrübelerimi yazıya dökesim varken bu topic açılmış. arkadaş dogru yazmış ama comboları açıklamaktan çok nerelerde kullanılıcagını anlatmış onun için pratik combo bilgilerini paylaşiim. sonuçta combo h4xor olmasakta biliyoruz bişeyler;

öncelikle süre olarak yazim comboları hangisi daha hızlı hangisi daha yavaş şeklinde. comboları denemek için dandik daggerlarla test ettik onun için süre sizi yanıltmasın sadece süre farklarına bakın

w+r+skill - 15-16sn
r+skill+s - kusursuz yaparsanız 11sn onun dışında 12-13sn

w+r+skill
-kovalarken-
targetınızı seçersiniz "w" ya basılı tutarsınız, targeta yönlenmek için "r" ye basarsınız, "r" vurdugunu gördügünüzde yada düşündügünüzde skill kullanırsınız. bu olayı adam kovalarken kullanın ben neredeyse her zaman bunu kullanıyorum öyle söyliim hem basit hem kovalamak için çok müsait , targetın kaçma durumunu göz önünde bulundurursanız.

("r" nin genel olarak 3 fonksiyonu var)
1. fonksiyon: targeta yönlenmek
2. fonksiyon: r damage ı koymak.
3. fonksiyon: bazı durumlarda animasyonu kesmek

r+skill+s
-sabit hedeflere-
target seçin sonra "r" ye basın, r damageını vurdugunu düşündügünüzde "skill" kullanın sonra hemen "s" tuşuna kısaca basın. devamında aynı şeyi tekrarlayın. bunda 2 şer 2 şer vurucaktır.
(bu düşünüldügünden basit bir combodur ve herkes yapabilir ama zamanlama haliyle çok önemli.)

r+s+skill -------> şu ana kadar gördügüm en güzel combo
-sabit hedeflere-
target seçin, "r" ye basın. (buraya kadar kolay zaten ama bundan sonra zamanlama çok önemli.) r damageını vurdugunuzu düşündügünüzde yada gördügünüzde "s" ye çoook kısa basılı tutun ve basılı tutarken "skill" kullanın sonra geciktirmeden r ye basın damageı gördügünüzde tekrar baştan alın. özellikle söyliim 3lü yakalamanız en başlarda çok zordur onun için yanıltabilir sizi. denedikçe anlarsınız onun için pratik çok önemli.

not: sye basılı tutma kısmı çok önemli ,bu kısımda parmaklar devreye girer s ye basılı tutarken skilli ne kadar çabuk koyarsanız o kadar hızlı bi combo olur ve akıcı damage yakalarsınız.

açıklama:bu combo biraz zorlar adamı ama 3 lü vurabiliceginiz en güzel combodur bana göre. 3lü vurmayı bırakın, bu comboyla öyle bir flow yakalarsınız ki damagelar resmen akıyormuş gibi görünür.
ayrıca dikkat etmeniz gereken kısım 3. damage olan r attacktır. onu kaçırırsanız bu combonun bi anlamı kalmaz.

r+skill+r+r
-sabit hedeflere-
target seçin "r" ye basın, vurdugunuzda skill kullanın. skill tuşuna basar basmaz tekrar "r" ye basın bu animasyonu keser ve attackı durdurur. bu nedenle 2. defa rye bastıgınızda attack tekrar başlar. böyle böyle tekrar edin hareket .

açıklama: bilgi gerektirmez çok basit bi hadisedir anlicagınız.
bu çok basit ve anca aposlarda fln kullanılan bir combodur. lag varsa fln çok fail verir onun için pek iş görmeyebilir. benim gibi tembel adamların ve combolarla ugraşmak istemeyenlerin kullanıcagı türden bişey.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Amacımı tamamen analayan arkadaşlara teşekkür ederim ya tepkiler normal türkiye alıştık oyunda bile biri diğernie küfür ederken küfür etme arkadaşım dediğinde bile o sana da küfür ediyosa bunlar cok normal bakın sayemde bu konu açıldı ben bu foruma sırf gülmek için baktığım zamanları bilirim ama ko türkiyede cok ilerledi ve ben bi cafeci olarak dahada ilerlemisini ve arkadaşların lvl 34 magesiyle değilde 70 assasinimi 71 yaptım bugün sizin serverdaki rebeldeyi ona şu kadar dmg vurdum rekor bende demek yerine onu 1 w 1 de kestiğiniz duelleri göstermenizi isterim ya ben cok kötümü bişe yaptım yane suc mu ya cok arkadaş bunu bilmiyodu eminim üslubumda hiç yanlış bişe yok 29 yaşındayım ama kimseye abi tavırları yapmadım zaten beramusda beni bilenlerde ben sölemeden bana abi demeyi tercih ediyolar nedenini onlara sormak lazım ben bu oyunda cok şeyi freedom clanıyla ve OSMANLI sayesinde örendim ama iyi ama kötü yazarkende sölüyom cok bildiğim falan yok ama biliyorum SLMTÜRKMÜSÜN :) sen assasinide iyi oynuyodun mageyi de devam et sanırım X_ul aldın bu yazımada tepki gösterecekler varsa valla ayıp ben bildiğim kadarını yazmaya devam edecem şikayeti olan varsa yöneticiye bildirir accountumu sildirir kafiyeli oldu beah :P

[Bu mesaj IDeviL tarafından 26 Temmuz 2005 02:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...