Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lighting Erenion

CursetH

Öne çıkan mesajlar

said:
DjWarthoG, 24 Temmuz 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
vallaha benim buyuculere butun skillerine karsı bagısıklıgım var :D :D :D :D

eminmisin bu stafı alan adam seni sopaya bağlayıp yavaş yavaş öldürürken benim bağışıklığım var diemez donup kalır ve en sonundada ölmeye mahkum kalırsın...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjWarthoG, 24 Temmuz 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
dru sende o kdr oynamısın 1 staftan anlamıyon :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
aslında fena sayılmaz diyebiliriz orta seviye +7 ile +8 olunca bakarız artık ama sımdı bisey diyemeyiz

+7 +8 fena deil?
Afk[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 24 Temmuz 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
said:
LordGargamel, 24 Temmuz 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
Dj Sana Daha Önce Noob diecektimde Azcık daha bekleyip emin olam dedim.Artık Emin Oldum.

+1

+1:)[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...

Sosyal ağlarda paylaş

ezikmişiz biz imzamı değiştirmesemde görseydin keşke çarlarımı lvl 61 mage 14knp(karus full compset+7fullunique)KARUS/ares
lvl 62preist 16knp(full+7strset+7mirage)KARUS/ares
lvl55 sin 2knp(full+7chitin+5chitinbow)MORAD/ares
lvl43sin deimos(yeni)
var şimdilik bende gösteriş yapmayı hiç sevmem ama sen git bi 60 ol(pardon ilkönce bi 50 ol)...

ben belki eziğim ama sen bendende eziksin+burda benim çarlardan daha sağlam ve itemi bol olan insanlr hiç ezik deil!!![signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjWarthoG, 24 Temmuz 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
dust dust dust

işte senin gibilere Damn TuRk deniyo...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjWarthoG, 24 Temmuz 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
Ben Türk oldugumu söylemedim ki ehueh
ben Almanım zuaa lol

zzzzzzzz diyorum başka yorum yok...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 24 Temmuz 2005 18:27 tarihinde demiş ki:
sopaya bağlar murtazanın değimiyle...:D

Hemde nasıl :D ebesine sayarlar adamın gördükleri yerde /town yazarken :D[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese Slm,

Arkadaslar bu staff için yaramaz +8 wizard'a degişmem diyen arkadasların charlarının ne oldugunu ve levellerini merak ettim ben ya... Manyak bir lightning staff goruyorsunuz resimde kesinlikle... Lütfen anlayanların birşey yazmasını rica ediyorum... +8 wizard dediginiz alet 47 attack, bu alet +0 ve 65 attack paper lightning 60+ bir mage bununla tek başına 2 kişiyi staffla kesebilir... Degerinin ne oldugunu bilmiyorum bu staffın ama oldukça sağlam bir alet... +8 wizard bir paperda olması gereken en kotu staff, +7 yada +6 wizardları hiç soylemıyorum... Paper mage de olması geren tek staff Lycaon'dır.[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yesyes doğruu adam hayatında hiç mage olmamıski +8 wizarda ii diyo onu geç bide staffa kötü diyo entersan bişe yani +8 ile +7 wizard arasında sadece fiyat farkı war öle cok bişe farketmiyo ama +6 lycaon aglatıyo bu staff la değişik şeyler yapılabilir yarı paper light ehhehe ama o staffın elinde bile olması seni karşındakilerden karizma olarak öne geçirir.Hangisi daha iyi
-benm elimde +8 wizard war senn elinde ne war
-Lighting Erenion
- o ne yeni bi yemek ceşidi mi
gibi ......... dgjasdgaskjd
Sosyal ağlarda paylaş

Şu konu baştan aşağı eğlencelik olmuş.

Birisi wizardla kıyaslamış,kötü demiş.
Öbürü(leri) kötü olur mu wizardda atak bu,bunda bu,manyak bişi bu staff diyip abartmış ta abartmış.

Yahu bi kere bu silah paper silahı diil ki??????Unlocked hali yüzbilmemkaç INT istiyo.Wizardı tercih eden arkadaş burada yanılıyor hadi de,ona karşı cevap verip te wizardın AP sini öne sürüp bu silahı göklere çıkaranlara ne demeli???

Bu silahı kıyaslıyacaksan elemental-elixir aralığındaki silahlarla kıyasla.AP olarak elementala yakın sanırım.Haaa elementaldan kat kat iyi o ayrı.Hele ki magelerde elemental damage ın önemli olduğunu düşünürsek evet güzel bir staff...Ama bir lycaon değil...Çok ta abartmayın...unlocked hali spoaya bağlarsa bu silahın elemental +6-+7 de hayda hayda bağlicak demektir...+6 da elementalı kaç olacak,+MP si kaç olacak ona göre değişir herşey...+6 diyorum,zira bu kadar ender staffı +7 yapmak felan da yürek ister...

lycaon-lvl1 armor mu kullanayım,elixir-complete mi kullanayıma 3. bir alternatif işte bu staff...
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban tek geçiyorum seni ben varya öldürdün sen beni... Çizgi film kahramını gibi bir adamsın... Harbiden yıkıldım... Bana nolur shaklabanlık yaptım de... Bu soylediklerini ciddi soylemedın dimi...lol[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...