Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Mage İçin Giysi

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

Benim Merak Ettiğim Konu Şu +7/12 Hp Set Can Açısından İyi Tamam Ama Goblin Sette Resistance Açısından Çok İyi Değil Mi? Ayrıca Pauldronu Goblin Giymek Daha Avantajlı Gibi Görünüyor.

Yani +7/12 Hp Giyip O Kadar Hp Resist Açığını Kapatırmı Dersiniz,

Yoksa Giy Goblinini Yatma Başka Magelere mi Dersiniz?[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 26 Temmuz 2005 00:48 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Fortuna tarafından 26 Temmuz 2005 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese Slm,

Bu paper mage konusunda sorulanlara bıkmadan usanmadan cvp vericem, acayip keyif alıyorum bildigim bir konuda konusmaktan...

Şimdi sorun şu Paper Magelerdeki en buyuk problem tabiki DEFENSE!!!

Üzerine resist olsun die Goblin giyecek olan bir Paper Magedeki Defense % 100 hesab etmedim ama takılar hariç sadece giysi olarak soyluyorum 100-105 civarında olması lazım...
Eger itemleriniz saglam degilse yani uzerinizde Defense vericek bir takınız yoksa yani Paper (Kağıt) degil, Solo peçete gibi bir mage olursunuz...

Resist eksiginizi zaten unique takılarla kapatmanız gerekiyor, ki diceksiniz ben unique takıyı nerden nasıl alayım, dunya para zaten, eger itemleriniz iyi degilse asla paper olmamalısınız...

Goblin yerine giyeceginiz Upgrade İtemlerin size verecegi Defense rakamı ise gene takılar hariç yaklaşık 165-180 civarında olması lazım... Paper bir mage için aradaki fark çok çok buyuk bir rakam... Bir asasinin size vuracagı damage'in azalması için kesinlikle Defense agırlıklı giysileri tercih etmelisiniz.... Neden? Çünkü zaten her halukarda bir warrior ile 1 v 1 kapışamıyacagınız için, bunun yanında zaten elinizde olan ice resist yada fire resistler sayesinde (duruma gore) herhangi bir mage saldırısına karşılık yuksek resistleriniz olacagınızdan problem ortadan kalkacaktır... Benım şöyle bir tavsiyem olabilir kendimden bir ornek, giysilerimin tamamı upgrade item ama sadece pantolon goblin, oda upgrade iteme kıyasla daha fazla HP vermesi bunun yanındada ekstradan resistleri olması...

Konun bir diger yanıda tabiki o muhteşem, inanılmaz, bir o kadarda gerçek Talia giysiler...

Talia giymiş bir paper mage, Asasinlerin korkulu ruyasıdır...Nychris'in 300-400 vurdugunu dusunursenız ne demek istedigimi anlarsınız... Talia da yerine kullanılmalıdır tabiki, Mesela 60+ bir paper mage town bomba yaparken üzerine Flame resist 200 olan bir talia giymelidir... Pk yaparkende Cz'nin gidişatına gore ortalık ne kaynıyorsa ona gore bakıp Talia giyilmelidir...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Kasımpatı,

Senin paper magelik konusunda yorumlarını okumak çok güzel.Bu işi bilen birinden öğrenmek ise ayrı bir zevk.Vakti zamanında sende ve diğer arkadaşlarımda bilir paper mage olma konusunda bende bir topic açmıştım.İnanılmaz özeniyorum sağlam paperlara.Nyhris dün akşam beni belki 30 kere öldürdü.Bu arada hala pet mageim.İtemlerim sağlam olmayacaksa neden paper olayım dedim.Onun yerine flame/lr oldum.Ancak ne çare hala kesiliyorum.Örneğin dün 2 kere 2 sny ara ile keseti beni bu nyhris denen orc arkim.Helal olsun tabede bizde az kesebilsek.Compalate pate/complate robe /elixir+6 var ve berbat durumdayım.Acaba bunları satsam paper için gerekli olan itemlerin sağlamlarından alabilirmiyim?Yani level kasmaktan saten sıkıldım.Ya adam gibi cz yapıcam/ yada oyunu bırakıcam.Çok sıkıldım.

Ne dersiniz bu itemleri satsam adam olurmuyum?

Sevgiler

Thalia_El_Fayed
61 fire/lr pet mage
Ares
Patriot
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese Slm,

Öncellikle üstüne basa basa şunu soylemek istiyorum... Eger itemleriniz saglam degilse paper olmamalısınız... Neden? Çünkü Cz de yada Savaşlarda Paper Magelerin ayrı bir çekiciligi var her gelen bir yokluyor kesinlikle, Her Paperin NP si yenmicegide ayrı bir gerçek tabiki... Complete Giymiş bir Mage tabiki her zaman 2. Hedef konumunda, burdaki asıl acı gerçekse itemleri tamam olan bir Paperi yoklayanın başına bela alacagıdır...

Şimdi itemler konusundada şunu söylemek istiyorum:

İtemler Paper Mage ve Pet Mage itemleri die ikiye ayrılmıyor kesinlikle, Bir Magede olması gereken itemler ortak zaten... Ayrıldıgı tek konu ise staff tabiki... Lycaon staff paper mage için olmassa olmazı nitekim bugun +7 elixir fiyatının nerdeyse 5 katı bir fiyata sahip +7 lycaon...Sonuçta çok az kişide var ve bütçesine gore insanlar dogal olarak +8 wizard'a yöneliyorlar...

Buı itemlere sahip olmayanlar için oyundaki hayat çekilmez olabilir... Sıkılmadan bu itemleri tekrar tekrar yazıyorum...

1) Lycaon +6 yada +7 (En kötüsü olasılıkla +8 wizard)
2) Secret-Silver earring x 2
3) Elemantal Pendant
4) Bronze Belt (En Kötü ihtimalle)
5) Ring Of Magic x 2 (Alabilenler için kesinlikle ROL)
6) +7/12 HP Full Set (Mümkünse +8/15 HP)

Bunlara Ek olarak PK yapmak için Mutlaka Talia çeşitlerinden bulundurmak gerekir die dusunuyorum....

Yukarıda saydıgım itemlerden sadece 1. seçenek Paper için olmalı diger secenekler her iki mage turu içinde geçerlidir...

Bu itemleri tamalayabilenler Cz de elini kolunu sallayarak dolaşabilirler...

Bunun dışında ise şu anda sahip oldugun itemleri satarak bu itemlerin 1-2 tanesini alabilirsin ama, hepsini tamamlaman çok zor... Basit bir fiyat örnegi ise Elemantal Pendant 500-600 milyon, Secret-Silver Earring 500 milyon ve Ring Of Magic ise 500-600 milyon, Lycaon +7 Staff da satıcısına gore 15-20 Gold Bar... (Ama ben 800 milyona almıştım denk gelmesi çok önemli burda...)
Şunuda söylemek istedim bir çok kişi oyunun 60-61-62 Levellerde bittigini dusunuyor galiba bu yuzdende Level kasmayı bırakıp surekli bir Pk yapma hevesi içinde... Arkadaslar oyun su anda 70 levele kadar devam ediyor, hatta KE olunca bu rakam daha yukselecek su anda eger LEvel kasmaz iseniz o zamanlar geldigin bir hayli gerilerde kalıcaksınız cunku bilmedigimiz bir çok yeni skiller açılacak... Sonrada Czde adam bana bir vurdu inanamazsın....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 26 Temmuz 2005 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...