Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lütfen yardım edin[japon server]

DjHellioN

Öne çıkan mesajlar

[spo1=Japko][/spo]
arkadaslar doluyo starta basıyorum japonca tabi bu hatayı veriyo lütfen yardım edin japon serverinda oynayan yok mu?

Edit Notu: Resimlerimizi Spoiler olarak koyarsak, forum düzenine katkıda bulunmuş oluruz. Teşekkürler.

[signature][hline]Yeter bune ya ban ban ban anaaa
DjWarthoG2 de banlandı iyimi :(
HAKSIZLIKKKK

[Bu mesaj KaKsi tarafından 26 Temmuz 2005 12:40 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Niye japon deniyorsun ki? Japon yerine MyKo dene, Yukarıda oyun hakkında bilgiler içeren başlıkta nasıl download edebileceğin açıklanmış...[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI(Artık böyle biri yok)
Nation: El-Morad
Clan: The Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman aczık daha bekle Usko da Empire a geçiyor. Orda oynarsın, ama bu hatayı yüklemeden dolayı veriyor, orda bahsi geçen dosya ya hatalı yada eksik yada bir şekilde yüklenemiyor.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI(Artık böyle biri yok)
Nation: El-Morad
Clan: The Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

Yusuf Yusuf Usta(35):Jap-ko da oynamak çin-ko da oynamaktan iyidir. Çünkü sighini sallasan çinliye değiyo. 1.5 milyar nüfusları var lan. Halbuki Japko da oynasan kimsenin sighi değmez. O yüzden japko derim.

Not: Yazar rahatsız oluyosa pm atsın msj ı değiştireyim.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 26 Temmuz 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
Yusuf Yusuf Usta(35):Jap-ko da oynamak çin-ko da oynamaktan iyidir. Çünkü sighini sallasan çinliye değiyo. 1.5 milyar nüfusları var lan. Halbuki Japko da oynasan kimsenin sighi değmez. O yüzden japko derim.

heh :) tabi caponların yaş ortalamasınıda hesaba katarsak,değecek kadar kan pompalanmayabilebilir :-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 26 Temmuz 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
said:
Armas2, 26 Temmuz 2005 13:14 tarihinde demiş ki:

heh :) tabi caponların yaş ortalamasınıda hesaba katarsak,değecek kadar kan pompalanmayabilebilir :-)

zuahahahah :D.[signature][hline]Nation: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 26 Temmuz 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
Armas sen japonda oynuyomusun ya yok mu japkoda oynayan oynayandan sadece 1 dosya alıcam

Şu an atkif olarak ko oynamıyorum. Ama yeni açılan bi serverda tekrar başlamayı düşünüyorum. Cypher yada deimosda orc sin açacam.[signature][hline]Nation: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...