Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nox [buldum]

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Exp pack Çoğu Oyun sitelerinde war

fileplanet,Gamedialy vs vs... indir bence kesin oynanmalı türk birini buldum hipna, türmüsün? dedim adam evet dedi sonra i'M from turkey dedim i never heard there mi ne dediydi :)[signature][hline]Köylüler Rullaz..
Sosyal ağlarda paylaş

harbi haa :D süper cevap :D

adama ilk başta dedim adamın ismi Cahit

dedim klesin turk

hacı turkmusun yazdım?

evet dedi :D

sonra konuşmadı türkçe bi daha dedim from where? yazdı Bende turkey dedim Hmm i never heard there dedi :D[signature][hline]Köylüler Rullaz..
Sosyal ağlarda paylaş

çok lagli bugun... Her girdiğim server 400 450 den aşşa değil.E haliyle oynanmıyor. Geç hareket etmeler vs vs...
Nox cular Hadi yükleyin Nox questinide yükleyinde.. Ben size Cd key veririm elimde 2 tane orj cd key var.Gelin Hep birlikte oynarız...
[signature][hline]Köylüler Rullaz..

[Bu mesaj Erutan tarafından 23 Temmuz 2005 13:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 2 ss koyarmısın erutan merak ettim baya oyunu..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

30mb idi yanlış hatırlamıyorsam.Sonra Patch'i var Nox Auto patch den yapman lazım.Oyunda westwood stüdyolarına bağlanırken olmuyo.
Patch de 1 2mb falan..
[signature][hline]Köylüler Rullaz..

[Bu mesaj Erutan tarafından 23 Temmuz 2005 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...