Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orc olmak isitiyorum Help me PLs.....

KaSiMPaTi_1

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar lutfen geyik statüsüne girecek şekilde cvplar yazmayın ben ciddi olarak birşey sordum yardım edebilcek elinden bişeyler gelen arkadasların yazmalarını rica ediyorum....
Ayrıca bunun için Gm le konusmam gerektiginide biliyorum ama GM'İ online yakalama ihtimalim çok az çalışıyorum ve çok uzun sureler online degilim 4-5 saat sadece online olabiliyorum... Hafta sonları sadece uzun sureli online kalabiliyorum... Eger yrd. edebiliecek arkadaslar varsa bana oyundan pm de atabilirler akşam 20:00 dan sonra... Özellikle Orc olan arkadaşlardan yrd. bekliyorum bu konuda... [signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Magician
Job: Paper Flame (Paper Mage ile ilgili her turlu soruya itinayla cevap verilir)
Level: 64
Clan: The_Others
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 21 Temmuz 2005 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet basit, Orcların buyuk Klanlarındaki arkadaslar burda yrd.cı olabilirler ozellikle klanlarında GM olan Orc Klanları... Benım ulaşamadıgım GM'e daha rahat ulaşabilecek olan arkadaslar...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Magician
Job: Paper Flame (Paper Mage ile ilgili her turlu soruya itinayla cevap verilir)
Level: 64
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim öyle tek tek geçirmiyolar. Anca 2 nation arasında denge sağlamak için clanın tamamının nationunu değiştiriyolar. (beramus ta orclackers humana geçti- afterlife orclara geçti mesela)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ARkadasım iki gün önce oldu customerden yazdı orc olmak istiorum die cvp geldi 2500 cash alırsınaz nationunuzu deişiris die arkadas aldı sonra tekrar cvp geldi artık orc sunuz falan :P sonrada oldu yani öyle gm ile bire bir falan görüşmek gerekmior ama dahada kolaylaştırabilir :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miqrop_AmidoN, 21 Temmuz 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
Gm ile konusmak diosunuz da Gm oyun oynuyo mu benim bildiğim sadece siteye yazıosun ordan da sana Gm cevap werio Gm ile konusmanın alternatifleri mi war

Eheheh var tabi. GM ler oyuna giriyor hatta kendi charları var Orc ve Human Champion olarak iki tane. Eğer adlarını biliyorsan ve denk getirebilirsen özel mesaj yoluyla ulaşabilirsin. Hatta tam bilmöiyorum ama bir yerlerde belli saatlerde sorualrı cevaplamak için bulunuyorlarmış. hatta geçen bir tanesi Disc. olmuş sanırım. Aşağıdan bir yazı geçti "GM'lerde Disconnect olabilir mazur görün" gibisinden. Ona gülerken arkadaşı heallemeyi unuttuydum hatta :D[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 21 Temmuz 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Gayet basit, Orcların buyuk Klanlarındaki arkadaslar burda yrd.cı olabilirler ozellikle klanlarında GM olan Orc Klanları... Benım ulaşamadıgım GM'e daha rahat ulaşabilecek olan arkadaslar...

yardımcı olalımda sen ilkönce hangi orc clanında GM avrmış onu söle böle asılsız laflar etme....bunu cvpla sonra pmden yazışırız....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caogia, 21 Temmuz 2005 21:30 tarihinde demiş ki:
lvl 61-62 arasında gecen zmaan ile 60 char yapar :)
bunun bide 63 64 war öhü öhü :D

+1 şahsen 62ye geçmeye korkuyorum :):) kasmayada korkuyorum....

Evden garip sesler geliyor!!!

Korkuyorumm:([signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak bilememekle birlikte şunu atayım ortaya:
Reset zamanı genelde gm online olur.
O zamanları dene bi de bence.
(Bu arada elbette ki pre alman lazım.)[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

koray abının ısteği charı takas etmek deıl sadece charı human onu orc yapmak ıstıyor bu sekılde deısen clan olduğı gıbı kısısel basvurup deısende var tanıdığım nası yaptı pek hatırlamıorum ama cokda meraklanmadım halımden memnunum

hayvanlığın lüzumu yok:)[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Clan: ___ (4 kişiyiz listedeyiz)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugs_Buny nin gm oldugunu hic sanmirorum daha düne kadar elinde +7 shard vardi bi tanede mirage vardi ve ben mirage+8 satana kadar elinde parlyan bir silah yokt.Benden SHARD+8 almak istedi ama 30 gb vercek parasi yoktu 23 24 gb da tikandi kaldi üstünü 2 gün sonra bile tamamlayamadin item felan vermeye kalkan bu admın gm oldugunu sanmıorum arkadslar.

[Bu mesaj Hercul tarafından 23 Temmuz 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bugs buny gm falan deil hatta türk gerci sadece arkadası ile konustum türk dedi adamı arenada kestim die elimde +8 mir vardı sen dupersin seni gm ye söylicem görücen gününü dedi lol dedim pm blockladı :D tabi ingilizce sölüodu :P[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...