Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi yardım eli uzatan yokmu

asiiiiiiiii

Öne çıkan mesajlar

said:
asiiiiiiiii, 24 Temmuz 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
a.q onunda scrollu vardır 1000 cash paraya filan uyuz kapıom stn isteyen nickini degistiremicekmi abi parası olmayan kredi kartı olmayan oyunda zyan sonra millet nie hile yapıo dupe yapıo onu yapıo bunu yapıo al işta sana sebebi parası yoka.q

%100 moronik bir mantıkla düşündügün için dediklerimi anlamayabilirsin şimdiden uyariim. illa kredi kartıyla yada parayla almana gerek yok oyun içinde satıyorlar name change scrollları. eger bu scrolllar pahalı geliyorsa oda dupe/autolootun yüzünden oluşan para bollugundan kaynaklanıyor. senin gibi danyeller dupe yapmak mantıklı sanıyor, kolay para peşinde koşuyor sonra serverın anası aglıyor. o kadar andavalsın ki şuan sana küfürde etmek istiyorum ama burası yeri degil.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 25 Temmuz 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
said:
asiiiiiiiii, 24 Temmuz 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
a.q onunda scrollu vardır 1000 cash paraya filan uyuz kapıom stn isteyen nickini degistiremicekmi abi parası olmayan kredi kartı olmayan oyunda zyan sonra millet nie hile yapıo dupe yapıo onu yapıo bunu yapıo al işta sana sebebi parası yoka.q

%100 moronik bir mantıkla düşündügün için dediklerimi anlamayabilirsin şimdiden uyariim. illa kredi kartıyla yada parayla almana gerek yok oyun içinde satıyorlar name change scrollları. eger bu scrolllar pahalı geliyorsa oda dupe/autolootun yüzünden oluşan para bollugundan kaynaklanıyor. senin gibi danyeller dupe yapmak mantıklı sanıyor, kolay para peşinde koşuyor sonra serverın anası aglıyor. o kadar andavalsın ki şuan sana küfürde etmek istiyorum ama burası yeri degil.

hastayım senin şu ayarlarına :tup:
[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.

[Bu mesaj fereke tarafından 25 Temmuz 2005 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...