Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Sinema Günleri

Selamon

Öne çıkan mesajlar

E ama suç bende mi şimdi? Pazartesi gidiyorum tek boş günüm Pazar ve Cumartesi dedim iki günde 2pac e uymadı. Kaldı ki 2pac olmaksızın sende gelebilirsin maksat buluşmaysa mini ötesi bir pati buluşması ayarlanmış olur. Hayır anlamadığım hiç mi sinemaya gitmek isteyen Ankaralı pati yok ya?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 23 Temmuz 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
Bırak bırak Ankara'yla organizasyon olmaz arkadaş. Bir Paintball aktivitelerini saygıyla karşılıyorum başka yok ya.

devasa lan party yapmıştık da sen satmıştın hatırlarsan son gün "üşendim abi gelmeye" diye. öhöm öhöm yani.[signature][hline]bu paticik beni çok güldürüyo ya
Msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 23 Temmuz 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
Pazartesi terk-i Ankara eyliyorum.

Olmadı, olamadı. Bir daha ki geldiğimde ayarlıyabiliriz umarım. Bu arada İstanbul'a gelmek isteyen varsa buyursun gelsin, yol arkadaşı olur bana :P[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyelim ya, talihsizlik üstüne talihsizlik binince küçük bir buluşmayı ayarlamak bile fazlasıyla zor olabiliyor. Ama zemin çalışmaları gayet sağlam oldu, bir daha ki Ankara'ya gelişimde buluşucağımızı ümit ediyorum :)

Ha birde Gizem biz sanırım seninle yüzyüzede görüştük ya, sen ROCK REPUBLIC e gelmiştin değil mi?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 23 Temmuz 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Ankara'da 10 yıl yaşadım yani ister istmez sevmek zorunda kalmıştım bir dönem. Fakat son 8yıldır İstanbul'da yaşıyorum ki Ankara'yı neden sevmediğimi tekrar tekrar hatılatıyor bana güzel şehrim.

Bu arada pazartesi dönüyorum güzel şehrime, meydanlarınla, sokaklarınla, bekle beni İstanbul.

su istanbulun nesini seviyorsunuz anlamiyorum. barlarinin alt katlarindaki yataklarimi ? , yada yolda yururken cantaniza, cebinize vb. calinabilir dayaniksiz ev aletlerinize saldiran berduslarini mi ? , istiklal i , bagdat i ve bir cok yerinde dolanan travestisi , ibnesi , vb.. ni mi ? , tiklim tiklim eglence anlayisindan habersiz insanlarin gidip konserlerde içip içip siktigi mermilerimi ? , yok yok anlamiyorum istanbul'un nesini seviyorsunuz...[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...