Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Sinema Günleri

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şuan Ankara'dayım. Bir iş buldum, çalışıyorum, sabah çalışıp akşamları eğlenceye ayırıyorum. -İstanbul'a dönmek istiyorum ben, 1 hafta da sıkıldım bu şehirden :( -

Cumartesi akşamı (16 Temmuz) eğlencesi olarakta sinemaya gitmeyi düşünüyorum. Büyülü Fener sinemasında İstanbul Hatırası: Köprüyü Geçmek ve Anlat İstanbul gösterimleri varmış. İkisinden birini izlemek, hem biraz İstanbul hasretimi gidermek hemde eğlenmek istiyorum.

Var mı bana eşlik etmek isteyen pati?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 15 Temmuz 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar şuan Ankara'dayım. Bir iş buldum, çalışıyorum, sabah çalışıp akşamları eğlenceye ayırıyorum. -İstanbul'a dönmek istiyorum ben, 1 hafta da sıkıldım bu şehirden :( -

Cumartesi akşamı (16 Temmuz) eğlencesi olarakta sinemaya gitmeyi düşünüyorum. Büyülü Fener sinemasında İstanbul Hatırası: Köprüyü Geçmek ve Anlat İstanbul gösterimleri varmış. İkisinden birini izlemek, hem biraz İstanbul hasretimi gidermek hemde eğlenmek istiyorum.

Var mı bana eşlik etmek isteyen pati?

said:
zaidral, 19 Temmuz 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
fikir güzel ama yer zaman uymaz. bunu büyük bir organizasyon yapsak fena olmaz aslında.

yok mu home theaterı plasma ekranı olan? :D günde 4-5 film birden izlenir aslında..

doğal olarak...[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
[/b]Msn adresim

[Bu mesaj fastreload tarafından 19 Temmuz 2005 02:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sanatsal fılmer oluyor yanı degısık yonetmenlerın fılmlerı falan..
eger gıdelım dıyenler olursa ben ayarlarım bılet ısını
sınemanın adı neydı yaa?
nese ıste kızılayda merkezde zatn

gercı bılet ısını ayarlamaya da gerek yok kızılayda toplasıp gıdebılırz[signature][hline]ya aglayana kadar kus,ya da kusana kadar agla
Sosyal ağlarda paylaş

haha gizem lol[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'da 10 yıl yaşadım yani ister istmez sevmek zorunda kalmıştım bir dönem. Fakat son 8yıldır İstanbul'da yaşıyorum ki Ankara'yı neden sevmediğimi tekrar tekrar hatılatıyor bana güzel şehrim.

Bu arada pazartesi dönüyorum güzel şehrime, meydanlarınla, sokaklarınla, bekle beni İstanbul.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...