Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeter be bu kadar korkak olmayin

druenler

Öne çıkan mesajlar

said:
homeric, 25 Temmuz 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
dru tamda foruma uygun şekilde ve yazımdan 30 dkka falan sonra bowlda iyi solo yaptık ama bak senle ne sen kaçtın ne ben.... ama sana kırmızıyı verdikten sonra bide karşıdan koşup bana scream ve sword vuran st_lionla kapışamazdım o yüzden ot basıp town yapmak zorunda kaldım... bi daha ki sefere umarım kimse rahatsız etmez bizi.... ama direkten döndün ona göre acep kaç enerjin kalmıştı merak ettim en son bana St_lion saldırmadan önce merak ettim...

evet guzeldi bugun :D zaten 26xx gibi bi hp var, bayagi azalmisti ama bi sorun var su an pc'de. acayip sekilde kasiliyor, hatta hasmez ile onu konusuyoruz su an. 1-2 saniyede bir 4-5 fps'e dusuyor anla ne kadar zor oldugunu.

birde inanilmaz bi olay oldu orda. screenshot alamadim cunku dc oldum. ust uste yaklasik 8 skill'in hepsi elementaldi. 60-90 arasi. bilmiyorum uzerindeki unique takilari felan. o yuzden de olmus olabilir. umarim bakmisindir.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

bak bi de sunu dusun. seni gordugum an town cektigimi farz et. bikac dakka sonra birini gordugunu daha dokunamadan town cektigini farzet. biraz daha sonra 2-3 party'nin uzerine geldigini ve benim sana ilk dalan oldugunu dusun. yattin diyelim. daha sonra tekrar karsilastigimizda aninda town cektim. boyle devam ettigini dusun 3-4 saat.

iste benim basima gelen bunlar. o yuzden o an o kadar sinirli yazdim.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LoRd_MsC, 23 Temmuz 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
Ben paper oldugum için genelde teke teklerden kaçıyorum sakıncalı oluyor hele bide karşindan warrior filan geliosa direk town

edit: Ama kalabalık bi yerde tam bir paper mage katiliyim

abi bi karar wersen paper mage misin yoqsa assasin misin
eer paper san hiç 5-6 kişiyi birden yatırdıgın oldu mu çünkü paper ın pet den ziyade farkı buymuş da .[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader CANYX
server diez
+40 aliyoruz isteyen PMlesin
Sosyal ağlarda paylaş

dediğin doğru aynı şeyler benimde başıma geliyor 10 kişi dalıp indiryor bi asasin veya wairor ama teke teke gelince town :)
hee bende unique takı yok sadece bi lupus var boynumda o kadar daha takı olarak alacak param yok unique :) bak senle kapıştığımda üsttümde olan malzemelerim
helmet dd 25
shell pouldron +6/10
shell pads +6/10
gauntlet +6/10
boots +7/12
takılar ise +7 hespi bi kolye lupus pendant
elimde de +5 raptor vardı
açız olm daha biz :) bende bu kdar malzeme var parasızlığın gözü kör olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

cleaver / kukry'mle 3 kişilik partye daldım bugun breth te (invaded) ilk önce papera bakayım dedim pierce ı vurdum bi baktım mage town... sonra arkama baktım 2 adam olcak. Onlar mage ten önce town yapmışlar.. Çok kötü bi durum. Neyseki bi brethin önünde 1 lycan partysine daldım. orda sinirleri attım biraz. (her skill le bi adam :D )[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...