Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Others Klan Duyurusu

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Herkese çok üzücü olmakla birlikte (Bilmiyorum ama sevinenlerde olabilir) vermeye mecbur oldugum bir haberim var...

Ares serverlarındaki ilk Türk Knight Klanı olan The_Others maalesef yeniden bir yapılanmaya giderek klanı disband etmiş bulunmaktadır...

Klan şu anda geçici olarak tekrar ::Nevermind:: liderliginde (Cru3L yada Jaderuydiaz tekrar dönene kadar) The Others adı altında kurulmustur...

Şu anda Knight Klan listelerine girdigimde ise
52 The Others El Morad 157146
78 The_Others El Morad 69612
94 The_Others  El Morad 42600

olduğunu gordum... Bu yuzden buradan bir açıklama yapmak istedim The_Others yada The_Others  adı altındaki klanın gerçekle bir alakası olmayabilir. Kişilerin kandırılmaması ve daha sonra mağdur olmamaları amaçlı bunu yazmak zorunda kaldıgımı bir kez daha belirtmek isterim... The_Others klan kadrosu ve yönetimi yeniden bir araya geldiğinde buradan gereken açıklama yapılacaktır.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs

[Bu mesaj KaKsi tarafından 21 Temmuz 2005 12:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lutfen taklıtlerden sakınalım :) gecıcı olduğu için aslı gelınce zaten taklit fln kalmıcak ta su an için boyle bir tehlıke var...[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Clan: The Others

[Bu mesaj TRibula tarafından 21 Temmuz 2005 13:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hasan kimse kendi iç problemini genele yansıtmak istemez. Bazılarımızla, bazı sorunlardan dolayı yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Herkes için hayırlısı olsun demekten başka seçeneğimiz yok.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

kalmadık kı zaten dvm edıoruz:)
ufak tefek sorunlar olur bazen, bırlesıp konusunca cozum uretebılıoruz nıtekım urettık te nese Cru3l ve JadeRuyDiaz geri gelsinde o zmn zten kesin kararlar alınıp clan eskı sanlı gunlerini yasamaya dvm edecektir ..[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

Klanın en buyugu olarak birşeyler soylemek istedim, çünkü ben bu klanda 6 aydır arkadaşlarımla birlikteyim... Bu klana girdigimde 52-54 arası bir leveldeydim tamda hatırlamıyorum... Şu anda 64 levelim gerçekten çok şeyleri paylaştık buna belki kimse inanmaz ama babam hastalandı, annem hastalandı bunları paylaştık hep birlikte sağolsunlar arkadaşlar destek oldular... Sevindik, eğlendik, dışarda buluştuk gezdik, dolaştık, Kavga ettik, konusmadık, kırıldık birbirimize ama hep bir aile gibi tekrardan herşeyi unutarak devam ettik omuz omuza vererek... Ama bir gun geliyorki insanlar hiç beklemedikleri bir anda beklemedikleri kişilerden beklemedikleri bir takım şeyler karşılaşıyorlar... İşte o an yolların ayrılması demek oluyor... Bu da bizim yaşadıgımızda şuanda aynen böle bişey... Hasmez'in nerden ne duyudugunu bilmiyorum, yada kimlerin ne şekilde bişeyler aktardıgını da bilmiyorum... Ama aile denen müessesede uygulanan kural "KOL KIRILIR, YEN İÇİNDE KALIR"... OLMALIDIR... Ne olduda ayrıldınız sorusuna verilecek en guzel cevapda bence şiddetli geçimsizlik :D demektir... Ayrıca önemli oldugunu düşündüğüm bir konuda şu anda The_Others üyesi olmayan ve bu forumda yazan arkadasların imzalarını eklerken Klan adına The_Others yazmamaları herkese şimdiden teşekkür ediyorum....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Magician
Job: Paper Flame (Paper Mage ile ilgili her turlu soruya itinayla cevap verilir)
Level: 64
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 21 Temmuz 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
bende soyle bısı ıstım mı:
others olanlar ısrar la ve gururla ımzalrına clanı eklesınler

eskı gunler yakındır kımse n,merak etmesın daha da guzel ve daha da duzenlı olacaktır...

said:
TRibula, 23 Temmuz 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
hepimiz basardık emin ol surda yazı yazan eski others kadrosu su an hep farklı clanlarda ...

Bu nasıl bi dengesizliktir anlıyamadım??[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de dengesiz bir durum. Malum klan o birilerine göre hareket etmek zorunda değil, herkes kendi kararını verdi.

Dengesizlik dediğim, ilk mesajdan kastım, "..eski günler... daha güzel... daha düzenli..." falan diyip, sonra klanı ilk terk edenler arasına katılmak, sonra da dönüp ikinci mesajda bir tür duygu sömürüsü yapmak, yada ne bilim demogoji...

Şimdi kimse üstüne alınıp yanlış tavırlar almasın, çünkü bunu söylememdeki sebep, benim yönetimimdeki bir klan hakkında kimsenin klandan ayrılıp bu şekilde yorum yapmaya hakkı yoktur. Giden kimsenin arkasından konuşmam, ama giden hem konuşur hemde giderse, bende konuşurum.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...