Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JetAli Hacklendi :(

PAINOFTHETURK

Öne çıkan mesajlar

http://jetjet.sitemynet.com/url/id8.htm

lol :D

"Cep telefonumu AĞBİM e hediye ettim bu nedenle telefona o bakıyor ben yeni telefon ve hat alacağım.Bana ulaşmak isteyenler
[email protected] adresli özel mail den ulaşabilir.Her gün 3 ila 4 kişi AĞBİ m i arıyormuş aramasın bana mailden ulaşsın "

[Bu mesaj flyblast tarafından 02 Kasım 2004 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"Üst taraftaki bu resimde ki pembe çorabımla bazıları sitelerimde dalga geçiyor.Pembe çorabımla dalga geçenler acaba bu hareketleri yapabiliyorlarmı ?Dalga geçmek yerine taktir etmek gerekmezmi ?Bence hiçbir renk kimsenin tekelinde değildir.Pembe giymem benim kız olduğumu göstermez.Benim pembe çorabımı giyip bana kız muamelesi yapanlar arasında bayanlar varsa daireme buyursun onlara kız olmadığımı sabaha kadar kanıtlayayım !!!Bir gece bende kalsınlar.Gelirken pirezarvatif getirmeyi unutmasınlar !!!"[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

ahuah bi insan bukadar gerizekalı nasıl olabilir ya :) "Jet-ali sevenler" diye bi kısım varya orda milletin dalga geçmek için yazdığı şeyleri ciddiye alıp bide teşekkür etmiş eleman :D

JET ALİ, şarkı sözlerini çok beğenedim. Sen de gelecek görüyorum, dövüş sanatını ve müziğini birleştirirek senden bir star yaratabilirim. Ancak sesin güzel mi? Demo kaydın var mı, varsa bana ulaştır. Sesin kötüyse üzülme teknoloji çok gelişti bi şeyler yaparız. Unkapanında plakçıyım, Özcan Deniz ve Şakşuka bizden çıktı. Yeni yıldızım seni olabilirsin.
RAKIP HAS
CEVAP:
Şimdiye kadar ben yapımcılara gittim artık yapımcılar ciddiyse onlar bana gelmeli ve benden para istememeli .İlk günden itibaren para alırım para vermem harcadığım paralar artık yeter.Hem HALKIN POLİSİ adlı dizi hemde JET-ALi isimli %,de 100 JET-ALİ sesinden JET-ALİ şarkıları olan Bir kaset piyasayı alt üst eder...Rekor kırmazsam ben JET-ALİ değil ÖKÜZ ALİ yim.[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

JET-ALİ nin pembe çorabınla dalga geçen bazı kişiler acaba tekmelerini böyle JET-ALİ gibi 180 derece dikebiliyormu ???Durup dururken bir halttan çakmayan ÖKÜZ lerin JET-ALi yi eleştirmeye ona küfür etmeye hakkı varmı ???

:lol:[signature][hline]Bir şafaktim;
Askerin duvarda yırttığı bir takvim yaprağında geri kalan umut rakamlar gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

abicim madem kendine çok güveniyorsun ziyaret defterinde bi sorun varsa gel kapışalım tek e tek falan diyorsun iyide o belindeki silah nedir güzelim ahah çok güvendiği belli oluyor kendisine çok büyük marifet sanki bacağını 180 derece açınca adam oluyorsun ahha[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

*!format olur*

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 05 Kasım 2004 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahagahahah
herşey jet ali için
,hayyyyyyyyy a.q. delirdim bir bok düzgün cıkmıo neyse :P

a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Adamı keep inden alırım.Haberi olmaz !www.wildarea.gen.tr

[Bu mesaj KaMoNJuK tarafından 05 Kasım 2004 14:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaMoNJuK tarafından 05 Kasım 2004 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaMoNJuK tarafından 05 Kasım 2004 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaMoNJuK tarafından 05 Kasım 2004 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

DÖVÜŞ SANATLARI

Bu bölüme DÖVÜŞ SANATLARI HAKKINDA KABA TASLAK TEKNİK BİLGİLER OLACAKTIR!!!Tabi daha sonra önce maaşımı almam lazım hepten terso kaldım paralar suyunu çekiyor.Siteyi daha sonra çok daha güzel yapacağım.İnternet cafe parası bile artık kalmadı.Milyarın üzerinde maaş almamız söz konusu ama almadığım maaşın faydası yok.Varsın bazı şerefsizler arkamdan küfürü bassın !!!!Delikanlı olan neden küfür ettiğini adresini yazar gerkirse kapışırız bazıları ölümle tehtid ediyor dolaylı olarak ölümden kork saidim dünyaya gelmezdim.Olay anlaşıldı bana küfür edenler PKK lı şerefsizler galiba.

ehuhzuaza bu ne la herif tam kro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...