Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

genco yu veterıner mı ezdı :(

ivy

Öne çıkan mesajlar

benım bı gonzalesım vardı beyaz kırmızı gozlu mukemmel bısı... 1 yasına gırıcektı ama bızım gencoda bı garıplıkler basladı bole ne bılıyım donup kalıyor falan.sonra abım dedı ben eskısehıre goturıyım onu bende kalsın bıraz.sonra bıgun telefon geldı bızım genco ölmüs...
ve herkesten baska bı ölüm hıkayesı dınlıyorum

1.abım veterınere goturmus veterınerın tezgahına koymus osıra veterınerın yardımcısı ellerını yıkamıs,donmus bı bakmıs tezgahta fare!! ahh fare demıs ustune vurmus ve bızım genco yu ayagıyla ezmiş...

2.abım genco nun kafesını temızlemek ıcın gencoyu acık kafesle balkona koymus.sonra abım balkona cıktıgında bı kusun gencoyu yedıgını gormus.kus gencoyu alıp gıtmıs :(

3.genco kafesınden kacmıs evın ıcınde kaybolmus sonra aradan bı 4 gun gecmıs.abımler gencoyu bıyere sıkısmıs ve aclıktan ölmüs bı vazıyette bulmuslar

4.yaslanmıs ölmüs (bunu annem soyluyor:) )

bu 4 sıktan bırı genconun ölüm sebebı ama hangısı? abım dıyor kı 'hangı secenekte en cok uzulceksen o' ııde hangı secenek en cok uzucu?? pff:([signature][hline]sevmesen de beni.. özledim sesini.. git desem de yine gitmesen..
yıllardır çektiğim bu hasret mi çile mi? haram mısın bana bir bilsem..
bebeğim benim.. hayalet sevgilim.. (madcat saolsun:) )
Sosyal ağlarda paylaş

en kotusu hangısı harbıden yaa?
lopeth ın dedıgı gıbı yavas yavas olmek mı?
kus tarafından yenmek mı?
ezılmek mı?
eheueh:)[signature][hline]sevmesen de beni.. özledim sesini.. git desem de yine gitmesen..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emivoz, 10 Temmuz 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
kopei nazi kampinami yolladiniz :P bence kuş tarafından parçalanmak kötü

kopek deılde bızım kı gonzales dı[signature][hline]sevmesen de beni.. özledim sesini.. git desem de yine gitmesen..
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 1. sık buyuk ıhtımalle geyık yaparken cıktı (ama harbıden super bısı)
ben yınede anneme ınanmak ıstıyorum ne bılıyım yaa en ıyısı o
:([signature][hline]sevmesen de beni.. özledim sesini.. git desem de yine gitmesen..
Sosyal ağlarda paylaş

dogru secenek 3 mus eheuh zavallacık sıkısmıs sonrada aclıktan olmus abımler onu bulduklarında ustunde bıssuru kucuk hayvan varmıs(kurt sınek vb)
sonrada balkona koymuslar gomuceklermıs kus gelmıs yemıs:)

bı kere de ben cok fazla cıkolata yedırmıstım bayılmıstı:)[signature][hline]ya aglayana kadar kus,ya da kusana kadar agla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_gZm_, 21 Temmuz 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
dogru secenek 3 mus eheuh zavallacık sıkısmıs sonrada aclıktan olmus abımler onu bulduklarında ustunde bıssuru kucuk hayvan varmıs(kurt sınek vb)
sonrada balkona koymuslar gomuceklermıs kus gelmıs yemıs:)

bı kere de ben cok fazla cıkolata yedırmıstım bayılmıstı:)

yazık ya :( azcık daha dikatli olalım lütfen onlarda can taşıyo:([signature][hline]zıplamazsa oyun yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...