Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben böyle işin.....

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

said:
BioHazarD, 23 Temmuz 2005 07:01 tarihinde demiş ki:
donanım haber forumundaki çoğu ko playerı ezik.oyundaki char olarak değil , kişilik olarak.

-b@p baq qafede yeni h3k pırogramı çıkmış
-okey b@p hemen hekleyek

tarzı adamlar.

(konuyla alakasız ama bilgi için söylüyorum.)

biraz daha mantıklı konuş girip bakın ezik dionuz herif koyunca komboyu ağlıonuz inanmayanlarda benim yazdığım yazıya girsinlar baksınlar sizdede ezikler var onuda unutma oyun zaten senin gibi yenilmeyi çekemeyenler için bu hale geldi buda sana kapak olsun http://forum.donanimhaber.com/m_1880270/mpage_4/key_/tm.htm[signature][hline]Vaftiz edilmemiş insanların hepsine lanet
Yağdıran insanların hepsine lanet
Yağdırmayan insanlara lanet
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 23 Temmuz 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
said:
BioHazarD, 23 Temmuz 2005 07:01 tarihinde demiş ki:
donanım haber forumundaki çoğu ko playerı ezik.oyundaki char olarak değil , kişilik olarak.

-b@p baq qafede yeni h3k pırogramı çıkmış
-okey b@p hemen hekleyek

tarzı adamlar.

(konuyla alakasız ama bilgi için söylüyorum.)

konuyla hiçte alakasız diil , damarına bastın direk. belki farkedilmiyodur ama bu tip egoistik/cahil/özenti adamlar cidden çok tehlikeli. mmorpgleri bozan ilk şeyler para ve torpildir. karakterlerin ve itemların gerçek para karşılıgı satılabildigi bir oyun zaten bitmiş demektir. bu aşamadan sonra edit/dupe/hack türü haksız kazançlar devreye girer. bunların yanı sıra 3rd programlarda bir şekilde devreye girer. bugüne kadar sadece autoloot kullandım onunda bu oyun için gerekli olduguna inanıyorum (autotown/playerinfo/autosell hariç). başka kişileri sömürmeyi amaçlayan programlar oyuna gerçekten büyük zarar veriyor. birçok oyuncunun hayatlarını adadıkları bu tip oyunlarda bazı egoistik ve kompleksli insanlar tarafından resmen katlediliyor. koda da durum aynı tek fark konun bu tür şeylere çok güzel bir taban oluşturması. para kasmak -> şansa dayalı, buglar inatla fixlenmiyor, usko üst düzey yetkilileri edit yaparak bireysel kazanç saglıyorlar (uskonun patronu başta olmak üzere), customer support yetersiz buda hack mevzularında karakterin , hackleyen kişinin yanına kalmasına neden oluyor, oyun kurallarını ihlal edenler cezalandırmıyorlar / cezalandırılanlar premium aldıgı takdirde banları açılıyor, 3rd party programlar hiçbir şekilde engellenemiyor. bionun dedigini biraz daha açınca bunlar çıkıyor bence konuyla çok büyük alakası var.

hasmez sende saçmalamışsın bazı yerlerde donanım haberde kiler hack mi kullanıoda böle şeyler yazmışsın Corleone_silver ada iftira atanlar var kanıtı olan göstersin bu kadar ayrıca bu yazıyı hani damarıma basmışsınız falan die diil iftira etmenize karşılık yazıom
Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğin sitedeki ezik bi topici okumaya kasamıcam ama benle ne ilgisi var anlamadım.. ne zaman combo yemişte ağlamışım ben?

sende yukarda söylediğim..

-herife b@q la bize laf atiiy
-hemen laf soqah

..tarzı birisin muhtemelen[signature][hline]We've been on the run
Driving in the sun
Looking out for #1
California here we come
Right back where we started from
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç ss de benden belki bunlardan sonra oyunu bırakmak istersiniz.Tam bilemiyorum ama az çok kestirebiliyorum neler düşüneceğinizi.Kodumun wariorları ,hepsi warior bunların.
Favorim sonuncu Monsterkill. Raptorla yaptı bunu.... o.......ç........(Hiç kimse lag demesin lagın ne olduğunu çok iyi biliyorum.)

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 24 Temmuz 2005 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 22 Temmuz 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 22 Temmuz 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
su dediklerini nasil ispatlayabilirsin?
Var öyle bir program. İstersen sana ismini özel mesajdan söylerim. İnternetten arayıp bulabilirsin.
Ama fiyatlarını yanlış yazmış.
30 günlük kullanım 10$, 60 günlük kullanım 20$...

[Bu mesaj Lonely tarafından 22 Temmuz 2005 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]

bizim arakdaşa kullanıyo ben onun yalancısıyım :D5dolarlıkda var ancak daha önceden programı indirince toplam maliyet 10 dolar oluyor(programı indirirkende para alıyolar)(arakdaşa areste deil diezde ve insan:D)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 24 Temmuz 2005 07:43 tarihinde demiş ki:
bahsettiğin sitedeki ezik bi topici okumaya kasamıcam ama benle ne ilgisi var anlamadım.. ne zaman combo yemişte ağlamışım ben?

sende yukarda söylediğim..

-herife b@q la bize laf atiiy
-hemen laf soqah

..tarzı birisin muhtemelen

malaesef öle biri diilim ama dayanmakta bi yere kadar tabi çok sinirlenince en fazla laf sokarım ama küfür etmem o şekilde söliim ayrıca adamı tanımadan laf sölemişsiniz onun için buraya yazdım ayrıca senin ezik dediklerin bizim topikte diil sen normalde oynayanları tanısan internet kafede 8~12 yaş arası çocuklar oynuo git onlara de ezik die adamlar prty yapıolar bizde onların prty sine girioz onu düşün ezik adamlar ayrıcada yüzsüzler adamla aramda geçen dialoglardan birini yazıom adam(-) ben (_)
-slm
_slm
-lvl?
_40
_sen?
-26
-bana 200k ver
_allah allah
-versene lan ibn*
_düzgün konuş
-sanane
_git abyss kasde para kas
-para ver dedim
_yok para
-bak prty başkanıyım atarım
_atarsan at bende eslant yapıcam
_senin gibi ezik oyun onamayı
_bilmeyenlerle uğraşamıcam
-senden ii biliom oyunu
_yaşın kaç senin?
-11
_benden baya küçüksün
_düzgün konuş
_azıcık ingilizcenizde var
_milleti Türklerden soğuttunuz
_ben gidiom sen burda git bulcan kes

böle adamlarda var napcan gitte bölelerine ezik de adamın yaşı 11 gelmiş küfür edio bide yüzsüz para ver dio bide sizede olmuştur böle şeyler onlara ne diceksiniz
Sosyal ağlarda paylaş

adam R ile 180 ort wuruyo yani genelde r spam yapmıs yediğin damage de bence az dd siz hemde baya az.Teke tekte sen hiç bi saglam assas alamazsın çünkü dd yok.eger itemların dandikse hiç şansın yok normal bi assas sana 2000+ wurcak çünkü :D direk bayılıyosun çünkü:
r+2000+r ile 2500 damage alıyosun hehe boşuna aglama git bi tane 10dd al o bile yeter aradaki farkı göreceksin ama yetmez
sdagsdksa[signature][hline]name:Marinda
Clan:payback
LvL:6x
paladin
class:healer/holy
np:2k
öldü.......
Sosyal ağlarda paylaş

ya programsızda combo yontemlerı war
zr s skıll zrs skıll zrw skıll zrs skıll bu tank yaparken yapılan combo sekli
adami takip ederken mouse ile skillere basip parmaginla w ya basili tutup r ye aralıksız basman yeterli
bunlar legal eger asasin bunu yapmicaksa ne ayricaligi war skilleri zor doluyor zaten warrior gibi dilki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...