Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben böyle işin.....

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

http://img320.imageshack.us/my.php?image=18ns.gif

http://img320.imageshack.us/my.php?image=22be.gif

arkadaşlar acayip sinirlendim ben dedim böyle işin taaa yani anlamadım siz olsanızz böyle bi durumda napardınız :(:(:(:(
adam napıyo öyle.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabi cnm damage deil normalde o adam combo yapmasa orda o adamı ezerdim ben ama combo yapıyo tmm yapar bişi demiyom herkes yapıyo yanlız bu biraz AŞIRI sık deilmi sizce adam kaç tane damage attı ardarda bi kerede 1800 fln vursa pota basar kaçarım town yaparım fln ama burda bu iş 2 saniye içinde oluyo kaçmak imkansız :([signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Sosyal ağlarda paylaş

normal bi combo, ilk screenshot'da spike+r+pierce+r+shock gibi bi combo yapmis. ikinci screenshot r spam gibi duruyor, arada dandik bi skill ile vurmus o kadar..

arkadaslar hizli combo olabilir, pek fazla calismadim ama tek harekette (saniyede) 3 hit birden vurabiliyorum. macro cok ayri bi olay. diez_j'den yemistim tam 1 saniyede 7 hit. 3 yada 4'den fazla hit yerseniz bi anda bilin ki macrodur. (su an tahminimce strokes'da kullaniyor)[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 16 Temmuz 2005 22:22 tarihinde demiş ki:
ama bu haksızlık gibi bişey hiçbi kurtuluş şansın yok ya offfff ne yapacam ben 1500 buff 300 ac yetmiyo daha ne yapıyım :(:(:(

su oyunun en guzel seylerinden biri olan dagger talia kullan..[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

programıda var onun (aylık üyelik 5dolar,programı yükleyip kullanabiliyosunuz sanieyde 7vuruş o com bo işte ,ancak sonra para verip üyeliğinizi devam ettirmesseniz program çalışmıyor..yani her ay üye olmak lazım en düşük ücret 5 dolar bide large combo var o 20 dolar...)

böle şeyleri noraml karşılayına rtık ben areste kaç tane warrirordan combo yedim böle...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 22 Temmuz 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
programıda var onun (aylık üyelik 5dolar,programı yükleyip kullanabiliyosunuz sanieyde 7vuruş o com bo işte ,ancak sonra para verip üyeliğinizi devam ettirmesseniz program çalışmıyor..yani her ay üye olmak lazım en düşük ücret 5 dolar bide large combo var o 20 dolar...)

böle şeyleri noraml karşılayına rtık ben areste kaç tane warrirordan combo yedim böle...

su dediklerini nasil ispatlayabilirsin?[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 22 Temmuz 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
su dediklerini nasil ispatlayabilirsin?
Var öyle bir program. İstersen sana ismini özel mesajdan söylerim. İnternetten arayıp bulabilirsin.
Ama fiyatlarını yanlış yazmış.
30 günlük kullanım 10$, 60 günlük kullanım 20$...

[Bu mesaj Lonely tarafından 22 Temmuz 2005 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
corleone_silver, 22 Temmuz 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
allaha şükür programa fln gerek yok biz oynuoruz bu şekildede:P

slm ben donanim haberden ^^^^CRAZY^^^^ sende ii vurmuşsun ama adam ne bekliomuş yaw combo yapmamanı mı?Ben corlone yi donanim haberden az çok tanıom arkadaşı hacklenince item alıp arkadaşına veren adamın uğraşcağı işler diil bunlar bence spammış programmış beyler tanıyın derim yorum yapmadan önce[signature][hline]Vaftiz edilmemiş insanların hepsine lanet
Yağdıran insanların hepsine lanet
Yağdırmayan insanlara lanet

[Bu mesaj C_R_A_Z_Y tarafından 23 Temmuz 2005 06:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

paper mage için ok dr damge bence az bıle ki combo var orda yanı hızlı el hareketi bence garıpp hiç bi durum yok sen asıl programdan ye o zmn gor warıor 25mt ıılerıden scream vurup ustune saydırıyor ama dah adamı goremıon bıle[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: Sudden Death

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

ben onu program deilde lag olaraqk biliyodum ve birde ben ark a program kullanıyo fln demedim biz oyunda ii muhabbetimiz var carleoneyle orc tu bana combo attıı zmn şimdi insan oldu :D:D bende söyledim ona bak dedim gör marifetini :D buranın adfresini verdim sonra neyse ben program kullanıyo fln demedim sadece böyle bi durumdan kurtulma yolu varmı napabilirim dedim neyse ztn bu aralar pet mage olmayı düşünüyorum salamander +6 yaptım bi dene onu +7 yapsam yada eliixir +1 le fln deişsem işte itemları bi tmm layım hemen reskill restat pet mage olcam böyle olmucak cz de 50 tane adam olsun arasından paper mage e dalıyolar :D ilk hedef sen oluyosun..[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 23 Temmuz 2005 07:01 tarihinde demiş ki:
donanım haber forumundaki çoğu ko playerı ezik.oyundaki char olarak değil , kişilik olarak.

-b@p baq qafede yeni h3k pırogramı çıkmış
-okey b@p hemen hekleyek

tarzı adamlar.

(konuyla alakasız ama bilgi için söylüyorum.)

+1[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 23 Temmuz 2005 07:01 tarihinde demiş ki:
donanım haber forumundaki çoğu ko playerı ezik.oyundaki char olarak değil , kişilik olarak.

-b@p baq qafede yeni h3k pırogramı çıkmış
-okey b@p hemen hekleyek

tarzı adamlar.

(konuyla alakasız ama bilgi için söylüyorum.)

konuyla hiçte alakasız diil , damarına bastın direk. belki farkedilmiyodur ama bu tip egoistik/cahil/özenti adamlar cidden çok tehlikeli. mmorpgleri bozan ilk şeyler para ve torpildir. karakterlerin ve itemların gerçek para karşılıgı satılabildigi bir oyun zaten bitmiş demektir. bu aşamadan sonra edit/dupe/hack türü haksız kazançlar devreye girer. bunların yanı sıra 3rd programlarda bir şekilde devreye girer. bugüne kadar sadece autoloot kullandım onunda bu oyun için gerekli olduguna inanıyorum (autotown/playerinfo/autosell hariç). başka kişileri sömürmeyi amaçlayan programlar oyuna gerçekten büyük zarar veriyor. birçok oyuncunun hayatlarını adadıkları bu tip oyunlarda bazı egoistik ve kompleksli insanlar tarafından resmen katlediliyor. koda da durum aynı tek fark konun bu tür şeylere çok güzel bir taban oluşturması. para kasmak -> şansa dayalı, buglar inatla fixlenmiyor, usko üst düzey yetkilileri edit yaparak bireysel kazanç saglıyorlar (uskonun patronu başta olmak üzere), customer support yetersiz buda hack mevzularında karakterin , hackleyen kişinin yanına kalmasına neden oluyor, oyun kurallarını ihlal edenler cezalandırmıyorlar / cezalandırılanlar premium aldıgı takdirde banları açılıyor, 3rd party programlar hiçbir şekilde engellenemiyor. bionun dedigini biraz daha açınca bunlar çıkıyor bence konuyla çok büyük alakası var.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...