Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icewind Dale II'deki Battle Square hakkında

Werewolf

Öne çıkan mesajlar

Neresi oldğunu hatırlayamadım ben ya. Açıklayabilirmisin biraz? Bende en zor modda bitirmiştim (şimdi Heart Of Fury diyesim geliyor ama başkaydı galiba adı) ama senin dediğin ye rneresi çakamadım.[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

Ice Temple'da bir yer.
Tek karakterle girebildiğin bir yer burası, odadaki diğer adamlar kapalı bir yere teleport oluyor.
9 kare var ortada, karelerden birini kazanmak için o kareye tıklayıp çıkan yaratıkla savaşman lazım.
3 bitişik kareyi kazanırsan rank bitiyor.
10 rank var.
Hepsini bitirince ne oluyor merak ettim.

Bu arada rank 1'i bitirince odanın anahtarını veriyormuş, kapıyı açıp dışarıdan büyü attırıyorum.
Bug herhalde eheh.[signature][hline]CEO of the Holy Inquisition Corp
"Biz insan yakıyoruz."
Sosyal ağlarda paylaş

ben orayı oyunu sadece 1 karakterle oynarken bitirmiştim başka turlude mumkun olduğunu sanmıyorum acıckası.

bi mage veya daha iyi bi druidle başlayın zaten cata cuta dove dove gidiyosunz kimse kılınıza dokunamı yo bi kaç lvl sonra.

Ordada bazı undeadler bashing resistleri yüzünden basmıştı beni elemantal form earth'le dövemiyodum =)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Battle Square'de her karenin zorluğu aynı değil yani deneme yanılma yapacaksın biraz. Bir levela geçtikten sonra rasgele bir kareye git eğer çıkan yaratık çok zorlu bir şey değilse (Son levellara yaklaştıkça ne çıkarsa çıksın epey zorlayıcı oluyor) kesip o kareyi al. Ama eğer zorsa QuickLoad hemen. :)[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tek sorceror oynuom onla bile bazen demon'lar gelio arka arkaya, kesemiosun (ki daha 7inci rankdeyim bunun 8i var 9u var 10u var), 6 karakterli bi party'den mage'in falan bitirmesi imkansız burayı
içerde conjuration da yapılmıo yoksa sorceror'la olduun yerde durarak bitirebilirsin ama summon'layınca disintagrate oluo kendi kendine
Sosyal ağlarda paylaş

stuna fln gerek yok disintegrate ve sunfire fln çalışıorum paso da, adamlar ölmüo problem orda, deamon'a 5 tane sunfire atıosun anca hurt oluo
ki benim karakter 16ıncı level orda, 6 kişi party oynasan anca 7inci level fln olur bi karakter, onla kesebilen varsa helal olsun
bu arada deamonlara web de işlemio die biliom herşeye immune maşallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Werewolf, 21 Temmuz 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
9 kare var ortada, karelerden birini kazanmak için o kareye tıklayıp çıkan yaratıkla savaşman lazım.
3 bitişik kareyi kazanırsan rank bitiyor.
10 rank var.

bu arada burda hata war 3 bitişik kareyi alırsan rankin 1inci leveli bitiyo, 4 kareyi alırsan (3ü bitişik) 2inci leveli bitio, sırayla bütün levelları alırsan (en sonuncuda 7 kare alman lazım) o zmn rank bitio
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...