Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diezde İlk lvl 70 Rogue

Hoodstar

Öne çıkan mesajlar

el insaf, 1640 AP ne demek haberiniz yok mu yahu?

ortalama Assassin AP si 1300-1400

240 AP yi bi kenara bırak aradaki 10 AP lik bir yükselme bile Attack ı çok yükseltiyor.

600% dmg lik spike ne vurur çok merak ediyorum. Spike town yaptığını düşünemiyorum zaten. herhalde öldürür, diriltip tekrar öldürür.[signature][hline]we r the n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

bu adam turk zaten ankaradan babası ıle bırlıkte oynuordu dı,ezde ılk lvl 62 chardı kendısı m le cok bası derde gırmıstı kaç kere gm soymustu bunu charını ya hll olsun kardemıze allah bızede yastsın aynısını[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hiç bakmıyodum. Sağol söylediğin için.
Bu arada post felan kasmadım hiç.
Post felan kasacak olsam zaten şu saate kadar 3 madalya alırdım.
Bkz: kayıt tarihi 2002[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim zamanımızda buralar teeeeeeeee böyle portakal bahçesiydi eheeh
Bu arada snn' de tanıştım ben ultimatr.com la
Sonra değişti değişti bu oldu.
Kayıt almamıştım o zaman.
02 ye kısmetmiş :)[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Temmuz 2005 11:53 tarihinde demiş ki:

240 AP yi bi kenara bırak aradaki 10 AP lik bir yükselme bile Attack ı çok yükseltiyor.

600% dmg lik spike ne vurur çok merak ediyorum. Spike town yaptığını düşünemiyorum zaten. herhalde öldürür, diriltip tekrar öldürür.

Nefalatın(lvl 65) ap si 1750 dex scroll ve wolf le >.< ANY nin ap si aynı bu elemanınkiyle ANY lvl 62 >.<[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Temmuz 2005 11:53 tarihinde demiş ki:

600% dmg lik spike ne vurur çok merak ediyorum. Spike town yaptığını düşünemiyorum zaten. herhalde öldürür, diriltip tekrar öldürür.

1vs1 yaptim onunla 70 olduktan sonra. 950 gibi bi dmg vurdu spike ile.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...