Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA San Andreas Türkçe yaması hazır!

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Yaa gta topiği açılmışken bn oyunda bi sorunu açıklayacam size yardım edin lütfen...
Hani arabayı dans ettirme görewi warya,önce modifiye edion boyatıon flan sora da capslock we 2 tuşlarının yardımıyla zıplatıosn işte nese orda bn takılıom yaa geçemedim gitti.
Aşağı sağ sol yönleri gözüküo basıorm ama geciktin flan dio hep sinir oluom.Napmam lasım?
Yardım pls..[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kurtlar vadisi patchini isteriz!
:p[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 22 Temmuz 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
Ok işaretleri tam o ortadaki dairenin oraya geldiğinde artık hangi yönü gösterio o tuşa basıcaksın.

Çok mantıklı ama olmuo:D
Yaa uff bea korsandanmıdır nedir hep geciktin dio,bnde bırakcam ama oyunu:([signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya san andreas gibi bi oyuna türkçe yama hiç yakışmaz bence normal oynayın o sözler, konuşmaları nasıl türkçeye çevirmişler Allah aşkına..

Evet o bölümde ve diğer lazım olcak yerlerde num2 num4 num6 num8'i kullancaksınız..[signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L

insight, bi tarihte demiş ki:
veyada madalya alınca madalyamı takıyolar?..
Sosyal ağlarda paylaş

i'm gonna kick your white ass man = senin beyaz kicini tekmeleyecegim adamim repligi geliyo direk aklima eheh gta kesinlikle ingilizce oynancak bir oyun hatirlarim viktor ile birbirimize msnden hey hoody [unuttum boylemi diyolardi ayni mahalleye takilan adamlara] falan diyoduk eheh
kesinlikle ingilizce oynayin derim[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

bende şeyi sorayım learning to fly görevinden sonra 2. kumarhanede aldığım görevi geçemedim hangardan uçağı çalmamız gerekiyor çaldıktan sonra ok haritanın en ucundaki yeri gösteriyor gidiyorum oraya birşey olmuyor napmam lazım orda? biraz oyalanladım mission failed yazdı bir türlü çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...