Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EverEve

Predator

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar araştırdım bu konuda bi başlık açılmamış. Bu nacizane grubu bi tanıyalım istedim

Benimde pek bi bilgim olmaması kaydıyla siteleri şöyle http://www.evereve.de/

Sitede media bölümünde albümlerinden full şarkıları indirmek mümkün. Kadın vokalleri sanırım intihar ederek öldü şu an grup aktifmi değilmi bi fikrim yok(intihar konusundan emin diilim). Malesef çok güzel bi gruptu yazık oldu.

Özellikle Seasons albümünden Winternight Depressionı tavsiye ederim. Melankolinin dibine vurmak için birebir şarkıdır[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşım almıştı albümünü ondan dinlemiştim ucundan hoşuma gitmişti ama cok bunalım yapıyor elemanlar bildiğim kadarıyla :(
edit: benim dinlediğim albümde vokal kadındı sitede bulamadım o vokali
[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.

[Bu mesaj Endoret tarafından 09 Ocak 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

seasons en iyi albümleridir kanımca.Stormbirds ondan sonra gelir.
İntahar olayı doğrudur,vokalist Tom Sedotschenko,stormbirds albümünden sonra grupla sürtüşmüş ve gruptan ayrılmış ya da kovulmuştur.Daha sonra intahar etmiştir.
Tom Sedotschenkonun gruptan ayrılmasından sonra grup iflah olmamıştır ve Regret adlı albümle çöküşe geçmiştir,bundan sonra E-mani ve Enetics adlı 2 albüm daha çıkarmışlardır.
Şuanki hali daha elektronik tarz sevenlerin hoşuna gidecektir.Fakat Evereve asla eski Evereve olmıycaktır.
Özellikle Seasons albümünü dinlemenizi tavsiye ederim,bir başyapıttır.
Regret ve sonraki albümlerini dinlemenizi tavsiye etmem,oldukça kötü albümlerdir,tabi elektronik müzik sevmiyosanız.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Arkadaşlar bu grubun Bride wears black şarkısını nerden bulabilirim? çok aradım birtürlü bulamadım olan birisi varsa bana bir yere upload edebilirmi?...[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...