Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaz Dönemi Alternatif Müzik Listesi

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

liste güzel olmuş.
deadwingi ilk dinlediğimde farklı gelmişti, alışamamıştım, kaka diyip geçmiştim (aynı durumun bir başka mağduru; interpol), iki gün dinleyince anlıyorsun, yakınlaşıyorsun, her türlü hitap etmeye başlıyor, güzel albüm baya. in absentiada zaten her parça mükemmel, o albümü yapan insan olamaz.
bi de voyage 34 kayıtları var, dinlemenizi öneririm.

önerebileceğim OSI var, Transatlantic var, pj harvey dinlemediyseniz var, interpolü şiddetle öneririm, müzik altyapıları çok sağlam. libertines i öneririm alternatif-brit sevenlere. the shins ve hot hot heat var, benzer zevklere hitap ediyorlar, güzeldir, iyidir, brit olayını aştık, her türlüsüne aşinayız diyosanız autolux, arcade fire, stereophonics, the futureheads tavsiye ederim, the dears ın no cities left albümünü mutlaka dinleyin, adamlarda ışık var, standart listeye de opsiyon olarak the bravery, razorlight, bloc party, bekli the thrills ile the strokes u ekleyeyim. the streets güzel ama üzerinde durup dinleyemedim nedense. ha bu arada blonde redhead var, mutlaka dinleyin, yıldızlı pekiyi veriyorum bunlara.

benden bu kadar sanırım, aklıma gelirse eklerim gene.

*JJ72, denemelik, dinlemelik, güzel hoş.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj montezaus tarafından 23 Temmuz 2005 12:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Missy Higgins ;Sound of White ,2004
Bu nasıl bir ses! Pürüzsüz yumuşacık. 2004 yılında çıkmış olmasına rağmen Türkiye'de duyulmamış olması ilginç. Harika bir albüm. All for Believing, Katie, Night Minds ilk aklıma gelen parçalar. Ha bu arada Night Minds'ın Ministry of Sound Mix.inide dinleyinMOS. Chillout mix Vol6 olsa gerek.
5* Süper albüm
demişim Haziran ayında...
Az önce Dream TV de Scar isimli parçanın klibini izledim... Yeni kliplerin tanıtıldığı programda... Yakalarsanız dinleyin.. beğeneceksiniz.. En azından Türkiye'de tanınır belki.. Zor ama belki konsere falan gelir (Hayal kuruyorum tabii..)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog

[Bu mesaj dasaaa tarafından 23 Temmuz 2005 20:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...