Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanırım bu sorulmuştu...

Baelithilie

Öne çıkan mesajlar

Question : How do you delete a character?
Answer : To delete a character, press the DELETE button while selecting the character in the character selection window. You can only delete your characters after a week from creation.

Karakter silme durumunu çok acıkca anlatmış bu arkadas tebrik ederim :)[signature][hline]Server: Deimos
Nick : Izual
Race : Karus
Class : Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dene o zaman sonuçları bize de yaz.
Bence sen silemeyecen ama neyse...
Id isteyecek. O da olmadığı için apışıp kalacan ayıptır söylemesi :D[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 23 Temmuz 2005 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haklı çıktın drac aresde olmadı ... bi de mykoda deniycem yeni char acıp ama bir hafta gerekiyormuş silebilmen için...bu FAQ ı zaten mykonun offical sitesinden almıştım bakalım aslı varmıdır? bu konuyu bi arastırayım :P[signature][hline]Server: Deimos
Nick : Izual
Race : Karus
Class : Mage

[Bu mesaj Baelithilie tarafından 23 Temmuz 2005 15:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Edik: Benim adım drag deil. Sensin drag! :)

Ya o kullanıcı bilgilerinin bir yerinde pin mi id mi ney bişeyler yazıyor mykoda.
Hatta deneyen vardı da tam olarak yazmamıştı.
Öğrenirsek en azından tekrar bi milyon defa char nasıl silinir diye topic açılmaz. Yada en azından bi cevap yazabiliriz.[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 23 Temmuz 2005 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...