Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight empire hakkında birkaç yardım

ConYTurK

Öne çıkan mesajlar

Kesin olarak bişey söylenemez ama benim görüşüm

Belli bi süre fiyatlar aynı kalır. Sonra millete itemler çıkmaya başlayınca yavaş yavaş düşer fiyatlar.

Birden düşeceğini falan beklemeyin. ;)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şu an çok güzel itemlar ucuz fiyata gidebiliyor.
Piyasayı iyi araştır.
Mesela fp 50k ya buldum ben (rog.)
Bi de +6 fp + 20 flame resist 150k ya buldum (bu da rog)

Yani piyasayı araştır.
Fiyatlar bence düşmez.Hatta yükselebilir bile.Zamanla millette para birikince haliylen olacak bu yani.
Slayer 1me gidiyor daha ne düşecek :)[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

gecengun aresde +7 shardlar 600m a dusmusken su an yıne 800+ cıvarına geldı hatta aynı gun sabah tezgahlar ıb+7/70 doluydu pazarlıla 350m dan aldım baktım aksam ustu satan yok bı shout attım dırek 400 de n gıttı: )
piyaalar suan bile cok oynakken Ke geldiğinde dahda oynayacaktır birde piyasa bozan herifler var greyhawk mesela adam tum atack scrolları 12m dancekıor pıyasadan sorra baslıor 18m cıvarından satmıor yada hıç alakası olmayan bı item için koyuyor 100m fıyat onu gorende 100m cekıor noldu o dandık ıtem tum pıyasada 100m a cıktı ondan sorra kendınınkını 50 ye koyuyor ve dırek satılıor. bu sekılde de pıyasayı karıstıranlar var
bide bu arda dun gece moradonda ronn staffve enion staff için teklif isteyen bniri vardı hell breakerdan sorra bunlarda cıktı demekki ...[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: Sudden Death

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...