Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi telefon daha iyi sizce..

Rover

Öne çıkan mesajlar

Nokia - 6630

yada

Sony Ericsson - K750i

kullananlar varsa yorumlarınızı beklerim kardişler[signature][hline]I'm not listening, not anymore
The more I learn, the more I ignore
I'm not listening, not anymore
The more I hear, the more I ignore
I'm not listening, not anymore, No!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre 6630 derim ancak keşke şuraya açsaydın bunu.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

alaibliosan 6680 al derim cunku 30da kullandım ve cok kasıor bi süre sonra sacma sapan haraketler yapıor tel yok kitlenior yok menuye girmior yok images ı acmıor kafaı yedırttı neı bılmıom fakat bu sorunlar 80 de kesınlıkle olmior bitek 30 da var 66 seriside güzel ama bekleyebilceksen biraz dişini sık eylülde nokia N90 geliyor o süper bi telefon harby 4gb hafzıa fln da karar senın sadece o 2 sinden birini secmem gerek dersende 6630 derim.[signature][hline]burning legion * nightelf rogue * the wicked priests
Sosyal ağlarda paylaş

arasında cok onemlı bı fark var..bırısınde java bırısınde symbian işletim sistemı var ( javaya işletim sistemi denmez ama )..
sana soyle acıklıyım..
K750 i : Mac gibi bi pc..herseyı yaparsın ama uyduramazsın bısılerı..yanı ıstedıgın mouseyi bile mac e takamassın..
6630 : bundada aynı seylerı yaparsın ustune ustelık mousen kablosus ve optik olur..

pc lerden anlıyosan ne demek ıstedıgımı anlamısındır..sen sen ol bu saatten sona symbian olmayan telefon alma..

PS : bence nokia da alma..alacaksan i-mate sp3i al..olsun bitsin..windows işletim sistemi var..ustune tel tanımam ki aynı fiyatlarda..

saygılar sevgıler.. :)[signature][hline]Siz otobüse annenizin kucağında binerken biz tam bilet atıyoduk..
[N]et's [A]ngels
Sosyal ağlarda paylaş

Sony Ericsson'u Nokia ile karşılaştırmak bile sony'e hakarettir :D... Bence kısa bir süre daha bekle ve w800i al... Müthiş bir telefon olacak... Hi-fi ses sistemi, 2 megapiksel kamera, ve eğer uygun oyun ve program bulamam dersen nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama Sony çok geniş bir alan olusturucak yeni nesiller için, yani nokia kadar program, oyun bulacaksın... Bu sorunda çözüldükten sonra nokia söz konusu bile olamaz herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...