Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başlayanlara Yardım Amaçlı...

Destruction

Öne çıkan mesajlar

Bi başlık olsun dedim ..

No:t ?! çok ciddiye almayın

Yeni başlayanlara ufak tefek öneriler ...

Karakterler arası eşitlik kesinlikle yoktur.Mesela shell giymiş bir warrior kodumu oturturken,
shell giymiş bir priest kodumu oturtamamaktadır. hatta yine yatmaktadır aşağı. magelere değinmiyorum bile.

abi ben adventurer'im, ek$ın seviyorum diyorsanız warrior olun. warriorlar genellikle tek başlarına
olsalar bile sağlam monsterları indirebilirler. aslında her karakter indirebilir.ama indiremeyecekleri de vardır.
mesela lvl 40 olduğunuzda eslant diye bi yere gidiceksiniz.eğer mage iseniz deruvishlere sakın saldırmayın derim.
kaçmanıza imkan kalmayabilir. hmm... apostlelar da var. onların yanından bile geçmeyin.gerçi onlar duran adama saldırmazlar ama siz
paniğe kapılıp kaçarken arada beliren bir uruk trone kafanıza çakabilir iki tane.

Elinde ki kılıç ile milleti kılıçtan geçiren bir priest görürseniz sakın gaza gelmeyin.çünkü o kılıç ( aslında en kral kılıç ) lvl 60tan önce
priestlerin işine yaramıyor. lvl 60 olmak kolay değil.hem zaten exp de öyle kolay verilen bişey değil. sakin.

ee ben rogue oldum, naapcam? diyor gibiyseniz, size de şöyle bi tarifemiz var. ilk başta assasin olun.
elinizde sword breakerlarla yardırın. türlü partilerde yer bulma şansınız var. lvl 60 olduğunuzda da okçu olmanızı
tavsiye ederim. ( tabi sağlam bir yay bulursanız ) çünkü alçak mageler uzaktan saldırdığında ( 1 vs 1 değil ) siz de uzaktan
karşılık veremiyorsanız vay halinize. ( priestleri saymıyorum bile karşıdan gelen novaların önünde... cık cık allah muhafaza )

hey bi saniye lvl 60a kadar sword breakerlarla fiti fiti dolanmayacaksınız elbette.

sword breaker>kukry>cleaver>mirage>shard şeklinde olacak evriminiz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Destruction, 22 Temmuz 2005 01:30 tarihinde demiş ki:

hey bi saniye lvl 60a kadar sword breakerlarla fiti fiti dolanmayacaksınız elbette.

sword breaker>kukry>cleaver>mirage>shard şeklinde olacak evriminiz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

ben ıse sword breaker>kukryıron cross bow>ıron bow>shard>mıarge seklınde kullandım sua n +8 chıtın bow kullanıom yanı bu dedığın klasık dızılımdır herkes bole olcak dıe bı sart yok kı : )[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: ___ (4 kişiyiz listedeyiz)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...