Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I. Dünya Savaşı'nda Rus Çarlığı ve Şubat Devrimi

LiquiD

Öne çıkan mesajlar

şu topicte bu zırvaları konuştuğunuz için allah cezanızı versin diyorum. ne alakası var, nerden saptırıyorsunuz? nihal atsız, cemal anadol gibi çağın gerisinde kalmış görüşlere sahip adamların pasajlarının, adlarının benim açtığım başlıkta işi ne? gidin başka yerde tartışın be.

size höt desem, türk, köt desem kürt, böt desem yahudi çıkarırsınız altından. öeah be, öeah. bi de çok okuduğunu iddia eden, araştırmacı insanlar yapıyor ya bunu, ona şaşarım ben. bi tarafınızla mı okuyorsunuz anlamadım ki. veya ne okuyorsunuz?

allah aşkına, iki cümlesinden biri aksiyomatik bilgiler içeren yazılar copy paste etmeyin başlığımın altına. yarısı propaganda, yarısı doğru olsa bile üstünde durulmaması gereken şeyler.[signature][hline]ben BombaciMulayim
Sosyal ağlarda paylaş

Yine yalan beyanlar. Stalin'in en büyük düşmanı olan ABD'de böyle asılsız iddialara kadar doğal bir şey yok. Ve dikkat ediyorum da kendini Amerikan karşıtı olarak tanıtıyorsun fakat nedendir bilinmez, tüm alıntıların Amerikan kaynaklı. En saçmaladığın nokta da Stalin'in ailesinin geçim yöntemi. Stalin ile bizzat görüşmüş bir yazar olan Jack T. Murphy 'Stalin' biyografi kitabında şunları söylüyor:

'...Vissaryon Cugaşvili'nin anasıyla babası üzerine verebileceğimiz pek az bilgi var. Babası Vissaryan, mesleğini ailesinin daha eski kuşaklarından devralmış Gürcü bir kunduracıydı. Anası Ekaterina, güçlü bir kişiliği olan Osetyalı bir kadındı...'

Tüm bunların ötesinde hala diyorum; Yahudi olsun olmasın Stalin bunları çoktan aşmıştı. Ama bazıları çöpten bilgi toplama telaşı içindeler.
Sosyal ağlarda paylaş

Burasi Public bir forum. Insanlar dushuncelerini tartishsinlar diye var. X kisi dushuncesini yazar ben bana gore dogru olan savundugum seyi yazarim tartishiriz 3-5 sey ogreniriz. Kendi yorumlarini yap insanlari assalamadan. Ne demek benim topicim. Git prv bir forum ac kendine yaz o zaman istediklerini istediklerini uye yap takil kafana gore. Herkez senin gibi dushundugu surece ne anlami var tartishmanin ki. Anca `birbirinze evet haklisin ya` `evet evet haklisin dersin` ki bu tartishma degildir.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...