Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SYMBOLIC clanının bi videosu warmış izleyen...

Miqrop_AmidoN

Öne çıkan mesajlar

magelerden de geçtim o videodaki takım çalışmasını öööle kolay kolay bulamazsın heryerde abicim yaaa walla manyak adam ahhhh tptptptptptp falan yazıo hemen cekiolar bi tane buffcu gelio üstündeki büyülerin etkisini iptal edio . KOPMUŞ bunlar walla[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım chat e yazanLar ventrilo kullanmıyorLAR ßen o orda yoktum ama ßiz pk party yaparken ventrilodan konusuyoruz... Herkes sesLi olarak istegını soyLuyor Yazarak değil ßizim avantajımız da ßu ... o yuzden takım çalısmasını basarıLı bir sekıLde yapıoruz...[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:30k

[Bu mesaj 911911 tarafından 19 Temmuz 2005 12:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya hemen atlamak zorundasın değilmi.
2 mage town a dalıyor yanlarında priest vs. yokken.
neyin son vuruşu?
adamlar süper, mok atmaya gerek yok.
2 Pyro My name is 268253
4 Fyro My name is 129119
[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 19 Temmuz 2005 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

amuamauj sen ßenım nowa town ımı gordun mu ahuauhauh tek basıma gırdım Hb ye 17kısı birden aldım ahahuau ama xp Lendım o ayrı.. bide bıse dıcem AdAM ALmak La oyunun en ıyı adamı olunuosa bilemem Yani[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bide ßen bir sey dıyım Diez acılınca ßen 39. sıradaydım o samanLar pyro ile fyro nereLerdeydı.. ßen 39. olduktan sonra okuL nedenıyLe 3ay knıght oynamadım ..daha yenı gerı dondum......[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya canım kardeşim
sen demedinmi son vuruşları yapıyorlar diye?
son vuruşları yaptığını iddia ettiğin adamınmı 150 200k np si oluyor.
ilk zamanlar son zamanlar diye bir şey yok.
aslında ilk zamanlarda değil, son zamanlarda iyi oynuyor olmak marifet.sana yakın bir zamanda lvl 70 warrior vurmaqdı galiba..
malice varsa üzerinde en az 1500 damage yersin.
pyro rebeldeye dalıyor ya.adama şaka gibi.
benimde char neredeyse 2 aydır lvl 62.(wow oynuyorum)
zor değil bunu kabul etmek, adamlar süper.
en iyisi diye birini söyleyemem diezde ama en iyilerden pyro ve fyro.özellikle pyro.[signature][hline]Name: VAnGeL

[Bu mesaj vktk tarafından 19 Temmuz 2005 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım ßana gore dıezın en ıyı mage sı dıe bi şe yok herkesın kendıne gore bir ozellıgı war...SEN ın dusuncen en ıyı mage pyro ... bu knaıtlanmıs bır sey değildir canım arkadasım .... oyle bır yarısma olmadı an ıyı mage kım dıe. oyle bır yarısma olaydı ve pyro birinci olsaydı.ßen diezın en ıyı mage sı pyro derdım ... bu olay bur da bitmistır.... Tartısmak ıstemıorum Knıght onlıne yuzunden bırbırımızı kırmamızın manası yok.. ßu sadece oyun ßu kadar da kafa yormayın ßir oyun için.. ßu oyun ßelkı 1 yıl ßelkı 100yıldaha surer Ama Sadece oyun.. ßirazda gercekLerle yuzLesın detrım ßen.....[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya neyin gerçeği.
seninde oyununu biliyorum onunda biliyorum.ama pyro ya bok atacak biri değilsin.ben en iyi mage pyro demedim.
hatta en iyi diye biri yok dedim.ama pyro çok iyi(yine en iyi demiyorum).
sen adama son vuruşçu dedin.
bende son vuruş yapan adamınmı 200k np si olur diyorum.
konuyu bir anda hayatın gerçeklerine çevirdin.
sen kafanı yorma güzel kardeşim hayattada bayağı iyi bir yerdeyim..[signature][hline]Name: VAnGeL

[Bu mesaj vktk tarafından 19 Temmuz 2005 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

son vurus fLn listede her sey beLLi oLur ..beLki baska bi mage listede uçmuş bi adamı areneda harcayabiLir ama önemLi OLan zmanLama eger birisi bunu başarmısDa bi yerLere geLmis kendi basıNa knight clan olabılcek kadar np yapmış ise onu ayakta alkıslarım baska da bişey demem..[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

tartışılacak birşey yok... pyronunda fyronunda oyun tarzlarını biliyorum.. gerçekten iyi oyuncular...en başta korkusuzlar... pyronun towndan çıktıktan sonra tonlarca adam aldıgı halde arkasunda human ordusu varken bile town çekmediğini gördüm.. evet bunu yapmak yürek ister.. iyi oynuyorlar
FAKAT
bu oyunda her nekadar bir çok şey np ile alakalı olsa da en iyi olmak np ile ölçülemez... mesela ghostface i ele alalım... npsi oldukça ama oldukça yüksek bir oyuncu... ama bence kesinlikle 411le yarıştırılamaz...Evet sesinizi duyar gibi oluyorum 411 in npsi daha yüksek diyerek bana küfürler yağdırıyosunuz... ama 411in npsi benim şahsen umrumda deil... tabii ki ghostface inde... ben 411 le party yaptıgım bi günü hatırlıyorum... adam o kadar rahat ve tedbirli olynuyor ki... ne zmn kaçıcagını ne zmn kaçmıycagını.. hangi skilli kime ne zmn kullanacagını... dufferın kime parasite attıgını(ki bu oldukça zor bir iş) ve hatta kimin az canı kaldıgını ve hangi skilleri kullanark indirebiliceğini bile tahmin ediyor...evet coboyu müthiş kullanıyor ama onun dışında saydığım bu şeyler 411 i diezin birincisi yapıyor... np bakımından deil oyun kalitesi bakımından....

Herşey np deildir arkadaşlar... asla da olmadı... np ve lvl bunlar kasılabilecek şeyler... ama emin olun beceri ... işte o zor bir olaydır...

Not:Ghostface e kötü demiyorum... aklınızda bulunsun...

Eminim bi sürü kişi mualefet olucak.. ama olsun.. ben sadece söyledim..[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 19 Temmuz 2005 19:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sölediklerinin coguna katılıorum ama bu ne hiddet anlayabıLmiş deilim..argo nun yasak oLdugunu sanıorum bi topicde rasladım gibi hatırlıom ama yinede kuralları bilmedigim için uyarmak benm işim deiL..[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caogia, 19 Temmuz 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
Sölediklerinin coguna katılıorum ama bu ne hiddet anlayabıLmiş deilim..argo nun yasak oLdugunu sanıorum bi topicde rasladım gibi hatırlıom ama yinede kuralları bilmedigim için uyarmak benm işim deiL..

açık açık yazmadım ama haklısın şimdi editliyorum...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen anlama problemimi yaşıyorsun
np herşey değil dediğin adamın 260k np si var.
zaten bende en iyi mage demiyorum, çünkü en iyi oyuncu diye bir şey yoktur.
ama pyro çok iyi(bak yine en iyi demiyorum)
ama senin mok attığın adam senden çok çok iyi.[signature][hline]Name: VAnGeL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...