Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük Pirana!!

LordSul

Öne çıkan mesajlar

bence besleme...ama yani...ne desem acaba...wicdanım sızlar şimdi...bişey yedir dersem...ama buldum!!!...kendiliğinden ölmüs haywan!!!çünki pranalar doğal hayattada %75 leşçildirler...hem ekolojiyi etkilemez hem vicdanın rahat...hem haywanlar yumuşak et yemiş olur...ben solucan we tesbih böceği(kabuklarını cama çarparak kırıyolardı...her taşın altında bulunur...) yediriyodum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 13 Temmuz 2005 02:57 tarihinde demiş ki:
çok tatlı görünüyor yavru pirana. büyüyünce o kadar tatlı olacak mı bilemiyorum :-p
evet dynamic. tanıdığımın hayvan gibi bir akvaryumu vardı. pirana ve astronot türü balıklar besliyordu. kıyma yerine sosis atıyordu o :)

heheh sosis iyiymiş benim murat diye bi arkadaş astronot hastasıydı evin bahçesini kazıp solucan toplayıp canlı yem diye onları atardı
deneyebilirsin sende piranalarında[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

bugün normal balık yemlerini evde olan çiğ bir dana ciğerinin kanına buladım ve balıklara verdim, baya hızlı bi şekilde tükettiler.....da akvaryum hastalık kapacak danadan diey korkuyom şimdi..:D[signature][hline]|Sul of Eclipse}-->Bounty Hunter<------->
|Sul of Ragnaros| <---Dwarf Hunter---->
////Donnie Darko aint MAD
Sosyal ağlarda paylaş

balıklar öldü arkadaşlar!!..:(((

sabah akvaryuma bir baktım su YOK!!! Piranalar serilmiş yatıolar,:'(

Akvaryumdaki kumu boşaltınca camda tabanda boydan boya bi çatlak. Tabi 75litre suyun halıya dökülmesi cabası.

Çok üzgünüm.[signature][hline]|Sul of Eclipse}-->Bounty Hunter<------->
|Sul of Ragnaros| <---Dwarf Hunter---->
////Donnie Darko aint MAD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...