Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KA yı bilen lütfen yardım etsin

darth

Öne çıkan mesajlar

Oyunu sil tamamıyla yeniden yükle... Tamamıyla dan kastım, uninstall etsen bile program files klasörünün altına bak, orda klasör falan bişiler bırakmış olabilir. Onları da temizle, registry den de e-games diye bi arama yapıp bulduklarını temizle, sonra restart yapıp oyunu yeniden kur bakalım olacakmı...[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 21 Temmuz 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
Oyunu sil tamamıyla yeniden yükle... Tamamıyla dan kastım, uninstall etsen bile program files klasörünün altına bak, orda klasör falan bişiler bırakmış olabilir. Onları da temizle, registry den de e-games diye bi arama yapıp bulduklarını temizle, sonra restart yapıp oyunu yeniden kur bakalım olacakmı...

+1 bende cesitli yerlerde bunu yazdim ama hala inatla ayni seyler söyleniyor . Birde arkadaslar eger cektiginiz dosya hata veriyorsa .. ayni dizine download etmeyin hatta mumkunse bir netcafeden DL ettirip CD ye yazdirin ;)[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

Klasörü silmek istediğinde dosya kullanımda gibi bir hata veriyorsa, makineni resetleyip, Güvenli Kip Modunda Windows u açıp silmeyi denemen gerekiyor. Muhtemelen nasıl bir şekilde kullanımda kalıyorsa o klasör ondan dolayı bu bahsetmiş olduğun yükleme hatalarını alıyor olabilirsin.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarı resetlediğinde, Windows yükleniyor ekranı gelmeden önce hatta ram test esnasında bile olabilir, F8 tuşuna basmaya başla, zamanı geldiğinde zaten sana bir menü getirir, ordan güvenlik modu yada güvenli kip yazan seçeneği seçersin öyle açılış yaparsın.

Edit: Yada klavyeden soldaki shift(üst karakter) tuşuna basılı tut.
[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

[Bu mesaj KaKsi tarafından 21 Temmuz 2005 13:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...