Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fatihkaracaaaa

marksman

Öne çıkan mesajlar

charımımı çaldılar die düşünürken .www.knightonlineworld.com dan girdiğim log in to receive customer support bölümünden girip. ıd ve şifremi girdim yanlış şifre dedim .tekrar denedim yine aynı sonunda şu yazı çıktı''

Your IP Address has been blocked because of too many trials with wrong password.
Please contact kol support.
Thank you.
bu durum geçicimi yoksa gittimi aylarımın emeği ???
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç saat sonra o blok kalkar ve tekrar bi kaç kere şifreni girme hakkın doğar. Ama web sitesinde şifreni üstüste bi kaç kere şifreni yanlış girersen hesabını tekrar bloklar yine beklemek zorunda kalırsın..

Bu sırada konu ile başlığın alakasını çözemedim :-p[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben de çözememiştim ama zaten her mesajımda bana tepkiler artıyor diye bişey yazmayayım dedim :P[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

hala invalid password
o kadar uğraş verdik.onada yanmıyorum.inn deki eşyalara yanıyorum hayatta toplayamam bi daha onları. fakkkk
belki yaparız bişilerde açılır ya.açılırsa diğer adamıma vercem bütün eşyaları.her an charım hacklenir korkusuyla oynayamam
yada ke yi beklerim bende. deimosamı başlasam acep

ayrıca fatih le bu konuyu konuşuyoduk hata olunca direk oa sormak için konu başlığını öyle yazdım
benim charım can çekişiyo adam geyiq yapıyo yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Doğum tarihini doğru girdiysen(yada hatırlıyorsan), bu linkden değiştirmeyi dene passwordü http://www.knightonlineworld.com/account/forgot_password.asp

Ama hacklendiysen inn boştur :( En azından karakteri kurtarırısın.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:56xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...