Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da Üniversite Yurtları...

Eno

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar...

Önümüzdeki yıl büyük olasılıkla istanbul'a gelicem üniversite için. Fakat yurt olaylarını merak ediyorum. Bu konuda yurtta kalanların/kalmışların yada yurt hakkında bilgisi olanların görüşlerine ihtiyacım var...

Kültür Üniversitesini düşünüyorum. Şirinevler, Ataköy civarındaymış.. Atatürk havaalanına 10dk falanmış.. Yerini anlatabilmek için söylüyorum bunları... Buraya yakın özel yurtlar varmış.. google dan yurtları arattım ama bulamadım doğru düzgün bilgi.. sitelerinde de yazmıyor üniversitenin... Sizlerin bu konuda bilgisi varmı?

İyi akşamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 14 Şubat 2003 16:11 tarihinde demiş ki:
bizim bahçelievlerde kirada ev var
kirası 1 milyar civarı
sitelerde
emlak konut sitesinde 9. katta
istersen sana veriris :)[hline]Ardeth, 08 Şubat 2003 18:07 tarihinde demiş ki:
cep radyosu izleyin

euh deniz manzarası yoqsa gelmem! alalal :D Lem herif öğrenci olm. 1milyar kirayı salakmıki versin. Zaten ayda 1 milyar kira vereceksem nie okuyim ki? :-P Atarım cebe ilerisi için sermaye işte sana..
kardesh bence sen ilk sene bi yurtta kal! Hem ortam yaparsın biraz.. 2. senede istediğin arkadaşınla çıkarsın eve (1milyarcık olanlardan bahsetmiom şöle uygun bişi :D) Bende bu sene Allah nasip ederse İstanbula gelecem sınavı kazanırsam. ama semtler çok farklı.. netcen işte :D[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 14 Şubat 2003 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...