Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangisi daha iyidir?

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Günaydın arkadaşlar,
Ben mage den(ilk göz ağrım o başka:)) bayağı sıkıldım o nedenle yeni bir çar açtım.(Rogue) Yalnız ben yarın bir gün sıkılmadan tek başıma np yapmak hatta ne bilim birşeyler kesebilmek istiyorum.Onçün :D assasian mı daa idir yoksa okçu mu? Hangisi iyiyse bir zahmet stat ve skilleri nasıl ayarlamalıyım?(CZ de hangisi daha avantajlıdır?)

Şimdiden teşekkürler[signature][hline]El-Morad
Server:Ares
Clan:Patriot
Level:6X/fire mage
NP:4XXX
Nick:Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

bENCE assasin çok daha iii.Özellikleride süper.Bence bi assasin yap savaşlarda hiç sıkıntın olmaz.Zaten kim bilir kaç forum da en iii kim diye anket yapılınca üstün asssasin oluyor.Assasinin özeliklerini bilmeyen yok %400 atak,40 saniye görünmezlik,%400 defans gibi tabi bunlar 35-40 lvl a gelince ilerde daha süperleride var yanii...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşımın uyarısı üzerine azcık araştırma yaptım.Genelde ass.diyorlar ama stat ve skill ayarları hakkında herhangi bir bilgi bulamadım.Acaba bu konuda da bilgi alabilir miyim?

Tşk.[signature][hline]El-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar çok tşk ederim.Maksadım post kasmak dildi ama nedense öle yapıyormuşum gibi davranıldığını hissettim.
Arama yaptım dediğimi söylemiştim.Yalnız her başlık Assasian ya da Archercy die başlamadığı için 4/5 tane den fazla sonuç çıkmadı.Ben cevabı aldım çok tşk ederim.

Çok fazla mesaj atmam saten....

Sayın alan yetkilisi bu başlığı kapatabilirsiniz.

Saygılarımla,

İlgilenen arkadaşlarıma tşk.ler[signature][hline]El-Morad

[Bu mesaj gozupek tarafından 20 Temmuz 2005 10:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hercul, 20 Temmuz 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
Bu formun karakterislik özelligi kardesim takma.İNSANlar genelde tersden kalmis gibi davranio..iyi insanlarda cok ama sen genede aldirma..

Ben yeni geldim ama alıştım valla. Bende öyle davranıyom artık:D

Konuyu açan sende niye araştırma yapmıyon baştan!!! :P:D[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

thaliacım priest yap sen bi tane. ben sana her türlü malzemeyi tedarik ederim. beraber ek$ın yaparız. Ben battle prieste dönerim tekrar.. sen iyilik perisi olursun.. heal felan verirsin bana ...

kaptan kunabarla da konuştum olayı. gerekirse skill sıfırlatmada falan daha az para alıcak bizden. alemlerin kralı oluruz :) ( duruma göre kraliçe) :D

boşver rogueyi sen :)[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

Descim priest öle hemen kasılmıyoki! Ass.çarım 38 felan yani hazır kasılmışı varkene:D Gene sen&benim en kral cz arkim ol.Ben ass.takilim.Süper bir çift olurus.

Ne dersin?

Hım bide ass.na para yetmiyomuş ölemi yaf.İllaki Shard mı almak lazım:D[signature][hline]El-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...