Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Açıklama ( Clan n00bz )

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Haddim olmayaraktan bişey yazayım.
Alınan kararla 3 gün içerisinde en aşağı lvl 40 olunacak.
(Bu aslında hasmezle murtazaya düşerdi ama n'abim kimse yazmamış. Bi de maksat up olsun :) )[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

kimse kimseye lvl kastırmaz bence.
Baştan sona okursanız anlarsınız...[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 19 Temmuz 2005 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben lvl kasarım yeterki su oyun yuKlensin :)
sadece 39-40 arası yardım beklerım orası bela bi lvl :)
neyse inş. hep beraber yeşil yazılarla konusacaız ..boss kesecez...ama ben karus villageleri bilmom eslant a atlamam lasım :)[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Levellarinizi kasin beyler gereken kritik yerlerde yardim ederiz elimizden geldigince . Ama artik son derece hizli gitme zamani . Geriye donup vakit kaybedemez kimse o yüzden onde gidenlerin geriye bakip yavaslamasi yerine geride kalanlarin öne bakip hizlanmasi dogru olur[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim gelsin desin abi lvl kas eger eski bi serversa her yardımı ederim ama server yenı acılmıs kimse icin geri donuLmez bu clan asistide lideride olsa aynıdır..
1 hafta sabahlarım yetisirim su oyun yuklense.. :) zaten geç kalmasam warrior acmayı planlıodum am anca mage ile kasılır o kadar lvl[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

aramak tuşuna basıyoruz
n00bz yazıyoruz.
benim açtığım başlık çıkıyor.
okuyoruz öğreniyoruz.
bundan sonra aramak tuşunu bol bol kullanıyoruz.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

estlandamı gıdıcenız estlandda ne ısınız varki usko gibi degil estlandda sadece bosslar cw ler darkstoneler fln var baska bır sey yok ke de tum lvl kasılcak yaratıklar kalluga raıba cıvarında ayrıca aynı clanda oldugunuz level farkı sormaz size hepınıze yardım edebılırler yanı
Sosyal ağlarda paylaş

dedim ya haddim olmayaraktan yazıyorum diye.
Neyse murtaza gelsin de şu kurallara duyurulara felan bi el atsın.

Hasmez hazırladım o dediğim sistemi. Murtazaya teslim ettim. Bakalım gelsin sonuç belli olur.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...