Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok önemli yardım edin !!!!!1

darth

Öne çıkan mesajlar

the contest of this file cannot be unpacked..the execytable you r attemtping to run has beencorrupted..:(
bu ne ya ben hiç bişi anlamadım help pls..
yukledıkden sonra bu hatayı werdi..[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

wtf?? o ne yaa :S:S
editliyorum....
anladığım kadarıyla indirdiğin dosya bozuk yada eksik.. çalıştırmayı denediğin executable file da bi aksaklık yada eksiklik var... çözümü yeniden farklı bi yerden indirmek desem bana kızmasın umarım :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 20 Temmuz 2005 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yardımcı program kullanmışsın.
dosya bozuk çekilmiş
elli kez söyledim ben 4 kere yardımcı programla indirdim 4ü de bozuk çıktı, yardımcı program kullanmayın diye.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Direkt olarak IE download edin arkadaşlar. Ben öyle yaptım 2,5 - 3 saatte inmişti. Drac' ın söylediği doğru. Herhangi bi download programı kullanınca hata veriyor.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...