Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dün Yapılan Lunar war dan görüntüler...

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

(ARES) Dün akşam saat 8 de yapılan sawaşın tekrarı gece 3 sularında yapıldı sebebi sanırım ilk sawaşta aşırı lag olmasıydı.Bir kaç ss aldım sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar...

bu ss de birden lag oldu ve yerdeyim bana yapılan skillere bakın yuh !!! ::D

kalktım ve hıncımı ilk gördüğüm orcdan aldım :D

Aresde humanlar çok güçlü artık son bir kaç savaşta olduğu gibi invade ettik ve karusdayız...

Bu ss de ilk savaştaki karusdan çok lag vardı arkamı döndüm orcların içindeyim sonuç kaçınılmazdı :D

(2. savaştan)Yine karusdayız kristali kırdık ve np geliyor :D:D:D

Yüzsüzlük hat safhada elamanın biri merchant kurmuş linent(di sanırım)e yuh artık !!!!! :D:D:D

Sawaş çok zewkliydi 1k kadar np kastım darısı başınıza arkadaşlar :-)[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior

Sosyal ağlarda paylaş

saat 03.00 teki savaşa bende geldim 600/600 kastım ama bazen çok lag oldu öldüm.Bundan sonra genellikle gece yarısından sonraki savaşlara girecem.O kadar lag olmuyor.En hoşuma giden inn hostess,armor,potion cıları kesmekti.25NP 25.000 COİNS :d 600.000 de para yaptım :D zevkliydi yane bende beklerim herkesi.Hele güzel partiye girersen yaşadın :D

Bu arada burial crystal aksam 3-4 defa kırıldı dimi ? Yanlış olmasında:D[signature][hline]Nation :EL Morad
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ilk resim akşamki savaştan galiba...
orada bi ayrıntı dikkatinizi çekti mi bilmiyorum. İlk resimmde burial kişisinin elinde glave var. Diğer resimde Raptor var :D

Buri bi tur versene lam kullanim :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sawaşta 5 kişi kestim 3kes öldüm 2. sawaşta 20 kadar orc kestim 5 kes yattım kesildimin önemi yok öğreniyorum neden saklicam kestimde kesildimde :-)(ilk sawaşla 2. sawaşın farkı akşam clan lideri clan chatten its time to switch weapon for Burial yasdı we raptorum geldi farkı bu :D )[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Burial Dikkat edersen 2.ci SS de Steel Bright Blade 260 cakmis sana :D Steel ayip ettin abi Buriale cakilirmi :D Birde O Bir suru Sword dancing Caktigin Assian Öldümü?[signature][hline]§ª§ Site Yapim Asamasinda Knight Online §ª§ //
Mail: [email protected] // MSN[b]
Nick: KuardoN // Server:JpKO 3 // Clan:Epucurean // LvL:5x AsssiaN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 28 Şubat 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
Burial Dikkat edersen 2.ci SS de Steel Bright Blade 260 cakmis sana :D Steel ayip ettin abi Buriale cakilirmi :D Birde O Bir suru Sword dancing Caktigin Assian Öldümü?

2. ssde sanırım 12 kişi felan saldrmıştı tabiki lagdan oldu o bir sürü sd wurdğum orcdada lag olmuştu ve öldü o .....:D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

su an steelBB farklı sahıs karakter deisimi yaptılar bizm aslı steelBB su an xig de[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
O mesajını deişmiş, sen direkt silmişsin.. :D

Meraklı kullanıcılarız biz. O mesajları geri isterük.. Bizde okuycez.. :-p[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 18 Temmuz 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
Evet o savaşta çok lag vardı.Faillerin sebebi lag 8-)
Külliyen yalan. İnanmayın. O faillerin sebebi tamamen kendi beceriksizliği :D

La bürü chitinli hallerini unutmuşuz la :-p Ayrıca epey bi secdeye varmışsın. Oyunu öğrenmekte biraz daha geç kalsaymışsın melek olup uçacakmışsın :D

Bide bişi dikkatimi çekti. Savaşı kazanmışız, brethi almışız, ama kristal dibinde yatan 5-6 kişi var.. Şimdi olsa tüm captainler dahil herkes orda yatıo olurdu..

Hangi captainlermi?
Kıytırık captainler... Command ile "swift plz" "beni tplemeyi unuttunuz" "go go biret attak all go nowas mages attakk" "en büyük asker bizim asker" "i love u bizim asker" "öp beni asker" gibi abuk subuk bir sürü tırıvırı yazmayı bi b*k sanan salak ve embesil human captainler...
Ayrıca her savaşta onların keeperi kesmesi sayesinde savaşı kazandığımız bazı arkadaşlarda orc oldu.. Hadi bakalım şimdi görelim bu kıytırık ve embesil captainler milleti nasıl yönlendirip savaşı nasıl kazandıracaklar..
"/command Ay orclar öpmeyin pilis.. Dont kisss mi pilsss.."
[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 19 Temmuz 2005 04:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ares de insanlarin güçlü olmasi die birsey yok.Clan siralamalarinda humanlara bakarsak ne kadar güclü oldugumuzu görürüz.Sadece bazi savaslara TOWN clani ya gelmio yada az kisiyle gelio.Savasin sonucunu bu belirlio.Bende 61 küsür asasinim human.Ama malesef biz gttikce zayiflioruz.Ve ben zayiflikdan deil ama Human clanlarin boslugundan orc olmaya karar verdim.Tüm arkadslar tandiklar Human eger olabilirsem onlari kesmek yada onlarla kapismak bence cok zevkli olcak!
Sosyal ağlarda paylaş

Buri, bana bu işin sırrını açıklar mısın eğer biliyorsan?

Savaş girmeden önce, son 5 dakika dediğinde scrolllarımı basıyorum. İçeri girer girmes 1 sn. bile gecikmeden LF ile koşuyorum. Ama ben oraya gittiğimde adam oraya bende önce gitmiş, hatta enerjisini semirmiş oluyor. Bu nasıl olabilir?

Hadi adam savaşta orda iken çıkış yaptı, bir dahaki savaşa kadar girmedi diyelim. Bu adam hiç mi CZ yapmaz, hiç mi boss hunt yapmaz, hiç mi exp. yapmaz? Anlayamıyorum.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs

[Bu mesaj KaKsi tarafından 19 Temmuz 2005 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...