Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok pis keklenmiştim :D

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Oyunu bıraktığım yaklaşık iki hafta oldu..Ama başıma gelmiş olayı anlatmadan geçemeyeceğim..Sonra kendime de gülmüştüm sinirden:)
Av partisi bulma amacıyla kalluga vadisine varmıştım..Son anda partiden vazgeçip goblin köyüne uğramayı düşündüm..Birden gelen pm yi görünce durdum..Konuşma;

xxxxx-Do you want battle mace atack122?
Ben-In fact i need a better weapon than mine..yea
xxxxx-Ok let me show u (trade eder gösterir..atack 122 mace)
Ben-What ya want for it?
xxxxx-500k is enough..
Ben-I have 200k..I can give 100k+5 scroll
xxxxx-K (Trade edilir..Ah aklım hiç demez merchant kullan diye)
Ben-Ok..have a good time...
Çantamı açıp atack 36 lık mace yi görünce sinir boşalır..Tabi
küfür etmem.Ardından eleman pm yi bloklar..15 dk sonra açar..

Ben-(içimden bişey geçer ki) Kardeş yaptığın iyi mi? (derim)
xxxxx-Takma ya..Napalım oyun bu...(ben sinirden koparım)

Demek istediğim bu şahsın yaptığı ve benim yediğim gibi bi trade hilesi var..Dikkat edin..Uyanık olun..Güveninizin belli
aşamaları olsun..

Kalın sağlıcakla...
Sosyal ağlarda paylaş

onun adı trade hilesi değil senin dikkatsizliğin.
merchant ekrarında önce silah gösterilir
daha sonra dolandırılacağını düşünmediğinden 2. trade de silahın ne olduğuna bakmadan ok dersen böyle olur.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu oyun insanları biraz şaşkına çevirio yani oyunun basından kalktıktan sonna bi bakıorum ki aa dünya warmıs bee diorum warmıs da haberim yoqmus gibilerinden :D
tabii oyun esnasında da bööle uyuyan kişileri denk getirmek zor oluyo
mesela bi pm gelio do u wanna have chitin bow for 2m
sen de hemen kefalliyon tabi aynen YES I WANT dion
adam trade ye koyu chitin bow u sen bakıon hakkaten chitin mi sonna sen de 2m koyuyon adam cancel trade yapıo
sonraki dialog sööle devem edio ;
- what happened
-i dunno... it doesn't work i think
falan dio
sonra tekrar tradeye chitin bow u koyuyo adam sende 2m yi koyuyon
sonra adam tekrar cancelleyip sanki oyunda bi hata warmıs gibi tekrar aynı seyi söylüyo
it doesn't work.
üçüncü trade yapınca adam chitin bow yerine hunter bow weya bi benzeri olan bow koyuyo sen de hiç baqmadan 2m koyuyon adam sana 2m ye normal 5 para etmez bi bow kaktırmış oluyo yani .... DİKKATLİ OLMAZSAK BÖÖLE OLUR[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

bugün benim başımada geldi... adam elindeki ib kaç diye sordu bende +6/60 dedim.. adam +7 istermisin dedi... tabii dedim.. sonra ben bunun piyasasını bilmem kaç para eder bu dedi?? bende gerçek değerini söyledim ve ona o paraya tekabül eden itemlar önerdim... tamam dedi.. önce ben merchant açtım verceklerimi gösterdim.. sonrada o ib yi gösterdi...

Daha sonra tradeattı ben itemları koydum ve sonra onunkine baktım birde ne göriyim...Rapt bow +1... tabii cancel dedim ve adam pm atarak gerçek bowu koy dedim... adamdan gelen cvp şöyleydi...
-Sen boşversene ben bu bowu 200m ye satarım hadi eyvallah

Piyasayı bilmeyen adamın hali bir başka....[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caogia, 19 Temmuz 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
short bow ilede ironx aynı sanırım..

evt aynen öyle.. onu deniyenlerde oldu ve ağızlarının paylarıı aldılar[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darth, 19 Temmuz 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
way be adam rapt bow u iron bow sandı way salak derim başkada bir şey diyemem

abim sanmadı... benim sanıcağımı sandı :D... keklemeyi denedi yani :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak birisi gelir sana şöle ii bir silah koyar bayada ucuz bi fiyat söler sende oo iyiymiş dersin(1. trade de)
sora sen parayı koyarsın adam gider o silah yerine boktan bi silah koyar(2. trade de)
sonra sen alırsın ona bakmadan sonraki gün bir bakmışsın hiç bir tane bile eşyan kalmamış silahların item lerin scroll ların takıların armor ların gem lerin bir bokun kalmamış işte o zaman soyulmuş olursu işte bu hackshield bu ama bunu nasıl yapıyolar hala anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

uheuheuhehe buan bittigim andır :)))
abi neler dıosun ya :DD:D:D:
trade ediceksen koyarsın itemini dierinin koydugu iteme bbakarsın tum takas edılcek itemler kutulara yerlestıgı an basarsın tradeye bu 3.yol ama bu daha kola bunu dene pls :D
zaten 999,999,999 degerindeki itemlerde merhcnt kur[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darth, 19 Temmuz 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
ya bak birisi gelir sana şöle ii bir silah koyar bayada ucuz bi fiyat söler sende oo iyiymiş dersin(1. trade de)
sora sen parayı koyarsın adam gider o silah yerine boktan bi silah koyar(2. trade de)
sonra sen alırsın ona bakmadan sonraki gün bir bakmışsın hiç bir tane bile eşyan kalmamış silahların item lerin scroll ların takıların armor ların gem lerin bir bokun kalmamış işte o zaman soyulmuş olursu işte bu hackshield bu ama bunu nasıl yapıyolar hala anlamadım

trade den hackleme olayı her forumda uzun uzun tartışıldı... kimi dedi bilgisayarınca zaten bir solucan vardı... kimi dedi ipden yaptılar... falan feşmekan..

sanıırm hala nasıl yapıldıgı kesin deil ama sanırım bu aralar iyice azaldı ve umarım aslada eskisi gibi su yüzüne çıkmaz... mağdur olanlardan tanıdıklarım vardı... yeni yeni toparlandılar...yapan insanlara burdan tekrar lanet okuyorum...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...