Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunu derinden bien bi zahmet baksın lutfen

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar şimdi ben bu poyuna somestr da başladım yaza kadar bırakmıştım gene başladım şim di somestr da yukllediim zaman oyunun grafikleri gayet normaldi am aşimdi tekrarr yuklediimde grafikler rezil bir halde tamam chgar da sorun yok ama yerler bole ne biliyim siyahlıklar var kare şeklinde falan bi arkım reinstall et geçer dedi ama olmadı siz ne yapcağımı biliyomusunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu kaldir
sonra baslat calistir altindaki kutuya REGEDIT yaz

soldaki sekmeleri kapat ve bilgisayarimi sec CTRL+F yap arama kutusuna knightonline yaz enterla buldugu keyleri delete + enter ile sil sonra F3 ile aramaya devam et ... bu sekilde baska sonuc bulunamadi diyene kadar devam et .. ( bu arada dikkat et bu sonuclardan birisi senin oyunu kurdugun setup dosyasi olabilir onu silmemeye calis .. ki dosya ayrintilarini orada goreceksin ) makinani restart atip gelip kurdugunda sorunun kalmayacaktir...[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu uninstall ettikten sonra regeditten bunu sil :
[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREKnightOnLine]

Dip : Regeditin şakası yoktur. Yanlış bişey silmemeye çalış...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

fatih sadece bu degil oyunun embedded 2 tane activex dosyasi var http arayüzündeki veri transferini yapan ve uninstallda gitmiyor o .. benim yasadigim sorunun sebebi oydu .. onu temizledikten sonra sorundan kurtuldum. oyun o kadar kotu yazilmis ki bi ton gereksiz keystring var ...[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miqrop_AmidoN, 19 Temmuz 2005 00:58 tarihinde demiş ki:
fatih e katılıorum reged blöff yapmaz

windows xp de cok farketmiyor artik eskiden registry cok riskli idi ama system restore olayi devreye girdiginden restart + F8 acilisi ile 1-2 gün önceki kayit ayarlarina donebilirsiniz.[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...