Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ownage video

karakedi

Öne çıkan mesajlar

sag tıklayıp kaydedebilecegimiz bi, yolu varmıdır acep ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joker, 19 Temmuz 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
çok bomba şeyler varda o sarı işörtlü kız niye patlıyor anlamadım, sonlara doğru olan...

motorsikletli elemanin teki alev topunun icinden mi ne atlayacakti mal kari ordami ne oturuordu oyle bi sacma olaydi o :)

birde su trene artislik yapan denyoya carpsin die dua ettim ellerim bombos kaldi :/[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

oeh diyorum arabanda inmeye alsırken karsıdan gelen araba çarpan adama acımadım haketmiş.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...