Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myko Upgrade Herkes Baksın

Jarlax3

Öne çıkan mesajlar

Dun gece ıtıbarı ıle k.o yu bırakmıs bulunmaktayım cogu arkadas deımosa gectıgı ıcın mykonun upgrade logaritmasını vermek istiyorum

+1-->+2 nus u 1. kareye koyun basın

+2---->+3 arka arkaya 3 kırmızı görün busla basın 9. kare (4 kırmızı gorup nuslada basabılırsınız)

+3--->+4 3 kırmızı görün 2. kareye busla koyun

+4-->+5 5 kırmızı görün 6. kareye busla basın

+5--->+6 4 kırmızı görün 3. kareye busla basın

+6 ya sımdıye kadar hıc sorun yasamadım +7 icinde sımdıye bır tek shard kırıldı +7 de fazla zorlamıyor fakat +8 denedıgım 4-5 itemden sadece biri gecti gerisi sızın sansınıza kalmıs

+6---->+7 5 kırmızı görün 8. kareye busu koyun basın

+7----->+8 6 kırmızı görün 4. kareye busu koyun basın

adonıste bır cok +7 tıcaretı yaptım para sorunum olmadı +6 ya faıl gormedım oyunu bırakıyorum barı burdakı yarasın ıstedım

son olarak item kırmak icin kaptan kunabarlın yanındakı vendordan priest plate helmet alarak onları kırın kırmak ıcınde hp scrool u kullanın yok +7 den +8 e gecerken shard kırmak mıs crımson kırmakmıs fılan hıkaye bunlar helmetı hp scroolları ıle kırarak basın ve turkıye saati ile gece 9.30 10 dan sonra basın anvıl tahmın ettıgım kadarı ıle mesala sizden once birisi +8 yaptıysa sızınkını kırıyor malezyada sabaha karsı 4 e fln geldıgınden daha sakın oluyor sımdıden herkese basarılar

[Bu mesaj Jarlax3 tarafından 16 Temmuz 2005 15:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fatihkaraca usko ıcın ben +6 ya nusla basıyordum sız bı deımosta baslayın upgrade bu yontemı saklayın sızın bastıgınız gıbı hıcbırseyı burda +6 yapamazsın emın ol anvılın nusa +3 den ıtıbaren verdıgı rate cok dusuk

ayrıca mykoda trına yok

[Bu mesaj Murtaza tarafından 16 Temmuz 2005 22:28 tarihinde kısmen değiştirilmiştir. Kusura bakma Jarlexe =)]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 16 Temmuz 2005 22:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

attıgın postlara bakıyorum hercul sırf amacın laf sokmak bırılerının laflarını kullanmak sırf gereksiz muhalefetsin yanı

ha fatıh bunlara seyırcı kalıyor ya ılerde ne olacagını ben sana soylıyım ızmırde bır kafede senı yakalarsam kafanı gozunu yarıcam bu olucak en fazla ılerde ona gore adam gıbı takıl[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

evet still taktıklerımı verdım bak sımdı gaza geldım +8 in myko kesın yontemını soyluyorum

5 tane priest helmetı hp scrool ekleyeyerek ust uste kırın bundan once cantanızda 3 tane +8 dandık ıtem olsun sonra bu 3 +8 dandık ıtemı basın emın olun adonıste +9 a gecmez :P anvılde arka arkaya 8 kırmızıyı gormus olduktan sonra verın ıtemınızı 4. kareye basın busu +8 olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...