Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ToweR

tower

Öne çıkan mesajlar

said:
Sphere, 17 Temmuz 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
Deimos da bitti.Ben ares e geri donuyorum.Gate to heavens ve wow da oynucam deimos falan oynamıcam satan satana yuh ya...

Sana PM' den de söyledim. Kapımız herkese açık...
Yalnız level olarak geri kaldığımızdan dolayı herkes kendi başının çaresine bakmak durumunda şu an. Genelde CZ' de level kasılıyor.

ha ama kimse "sana level party' si yok" demiyor. Bulduğun zaman girersin ama "bana level kastırın" durumu yok şu an...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

satacaksanız niye giriyosunuz biraz sıksanız çok iyi olacaka hayat her zaman trahat değil[signature][hline]madjai, 10 Şubat 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
bence bu tip olaylar bazı şeylerin provasıdır hazırlığıdır. bugün sarımsak gazı bırakan yarın şarbon bırakır ertesi gün radyoaktif maddede koyar
Sosyal ağlarda paylaş

1-bana satıcı demeye hakkın yok canım ne isterse onu yaparım
2-o stilettoyu senden almadım ve onun için sana hesap vermek zorunda deilim kimden aldıysam geri veririm
3-ben human olmayı çok istiyodum ve humanda yaptığım partileri başka bi yerde yapamam ama cz ye girdiğimde clanda çoğu kişinin oyunu bilmediğini gördüm benim amacım oyundan zevk almak deli gibi kasıp 60 70 yapmak deil o yüzden cz konusunda daha tecrübeli oldukları için orclara geçtim.

bu konu hakkında bi daha kimse beni suçlamasın ne istersem onu yaşarım.

edit:orca geçmemin bir sebebide human accountumu kullanamam[signature][hline]Name: Nikmikyok
Nation: Karus
Clan: n00bz
Job: Assassin
Lvl: 3x
Server: Deimos

Sosyal ağlarda paylaş

sen hep yanlış zaman larda czye gittin canni tika ben coşturuoduk
sen hep online değildin
greddyz de çok
iyi k.o.nun siteye bakarsan greddzy xodinsteki charı har sıralamasında 1. sırada onu unutma yada gir bak 4m parayı unutmuşun reskill için
(tama istediğini yap ama bizi sömürüp orclara geçtin bölede olmaz ki)[signature][hline]bunu yazan tosun expniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

demek sen görememişin ayriyetten clanın czde iyi olmama sebeplerinden biri sendin clanda sana para toplicaz die kimsede para kalmadı bunuda bil[signature][hline]madjai, 10 Şubat 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
bence bu tip olaylar bazı şeylerin provasıdır hazırlığıdır. bugün sarımsak gazı bırakan yarın şarbon bırakır ertesi gün radyoaktif maddede koyar
Sosyal ağlarda paylaş

sizden aldığım paraları geri vercem merak etme kimden ne aldığımı biliyorum gredyyz sıralamada birinci olduğunu biliyorum merak etmeyin bakıp inceledim[signature][hline]Name: Nikmikyok
Nation: Karus
Clan: n00bz
Job: Assassin
Lvl: 3x
Server: Deimos

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tower, 17 Temmuz 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
1-bana satıcı demeye hakkın yok canım ne isterse onu yaparım
2-o stilettoyu senden almadım ve onun için sana hesap vermek zorunda deilim kimden aldıysam geri veririm
3-ben human olmayı çok istiyodum ve humanda yaptığım partileri başka bi yerde yapamam ama cz ye girdiğimde clanda çoğu kişinin oyunu bilmediğini gördüm benim amacım oyundan zevk almak deli gibi kasıp 60 70 yapmak deil o yüzden cz konusunda daha tecrübeli oldukları için orclara geçtim.

bu konu hakkında bi daha kimse beni suçlamasın ne istersem onu yaşarım.

edit:orca geçmemin bir sebebide human accountumu kullanamam

stillettomu geri alabilir miyim
mumkunse bugun[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

puahahahahahahahahhahaha ulan buzkirpisi söyleyince farkettim okumuştumda dikkat etmemişim. demek banker bilo vurdu human tarafını ahahahahah. hortum hortum. ama yazık ya adamlar o kadar toplamışlar vermişler fln. human tarafının bir ihtiyacı varsa yardımcı olmaya çalışırız beyler. fpler vsler fazla var. yardımlaşma içinde olabiliriz yani. sonuçta hepimiz burdan geldik ve birbirimize düşman degiliz, tabii ki rekabet olabilir fakat düşmanlık olmasın. buradan pm atabilirsiniz mümkünse yardımcı olmaya çalışabiliriz.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...