Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

slm diez

CeaseR_Tr

Öne çıkan mesajlar

selam da bu muhabbet biraz garip oldu.
Duyurular bölümüne bir bak istersen.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

A çok özür dilerim duyurular bölümü kaldırılmış? Fatiiiiiiiih :P[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

abi ksurua bakmayın ya :/ lvl muhabbetini ezme amaclı yada ne bılım kotu nıyetle solemedım :(
dieze oyunu bılmıodum beramusta ogrendım ben cyberda en gusEL zamanları gecırcektım kısmet oLmadı..[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya lvl 63 magesin nasıL 1,3 Damage yiyosun :(
item sıkıntın warsa normal tabi :(
bende +7/12hp set +8 wizard mage earring fln wardı
rom yoksa en iyi agathe ring..ordanda defans aldın mı ucarsın..
hele yannıslıkla iron belt bulursan yada alırsan 63 mage uçar desem yeridir..
bi blizzzard bi super nova koydun mu ayakta durcak adam az bence..[signature][hline]Server:Beramus
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 18 Temmuz 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
abi valla bende anlamadım +6 hp set var uniq yok wizard +8 var elimde dmg veriyorum güzel fakat defence berbat 150 ac siz

O magein özelliğide o ama :9 Gerçi 60 olduktan sonra complete giymezsem şeytan dürter beni boyun ama olsun :D Hayırlı olsun o zaman Warior'u değiştirdiysen :9 (Adı aynıysa selam vermeyeyim adama :)) (değiştirmediysen bir Priest verim lvl 54 :D bak bir sürü halt var :))
Yok ben Dewil değilim. Yakın arkadaşlarından biriyim. Selam yollarım Dewil'a senin için :D (Gerçi Ayvalık'a kaçtı)

Batırdık Caesar'ın konusnu :D[signature][hline]Ah ulan imzayı değiştirecektim ama unuttum ne yazacağımı. Neyse hatırlayınca...
Sosyal ağlarda paylaş

deiştirdim charı artık başka biri kullanıyo tabi benim gibi zengin deil ben nicki deiştirdim o daha deiştiremedi yeni nickim :hoodstar: btw sevmiyorum slm hi pm lerini cz deyken hele atmayın pls pm kapayamıyorum bazen acil bişiy oluyo lütfen eslantta moradonda atın ama :D[signature][hline]Server=Diez
Nick=:Hoodstar:
Job=Arch Mage
Lvl=63

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 18 Temmuz 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
abi valla bende anlamadım +6 hp set var uniq yok wizard +8 var elimde dmg veriyorum güzel fakat defence berbat 150 ac siz

ya benm lvl 61 defans 200 idi..defansı en yuksek tanıdım paper magenin ise 260 idi..ama yeteri akdar unique wardı onda..oyuzden 220 defans acsız gayet saglam olmusun demektir bence..unique şart.. :( agathelerden 30 defans gelio..warrior pendant olsa allaha sukret ki elemental pendant en babası :)) küpelerde warrior earring yada mage earring olursa senı koyal yıkamazlar ..

son sözum ilk armorları +7 yapmayı dene :/[signature][hline]Server:Beramus
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...