Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Ring (Hollywood yapımı olan)

arcane

Öne çıkan mesajlar

zamanında RaistlinMajere(raistlinn) ile ters düşmüşüz film hakkında arcane ile biraz

şimdi kendisinden özür diliyorum walla=)

ya hala süper olduğunu düşünmüyorum ama son 10 yıl içinde çekilmiş korku filmlerini düşünecek olursak kendi türünde ciddi anlamda etkileyici bir film, hikayesi-çekim tarzı, kurgusu ile (hollywood yapımı olduğunu bas bas bağırsa da) ürkütücü bir film olmuş, tamam ben ürkmedim ama bir an düşününce niye ürkmediğime şaşırdım doğrusu

her neyse, söylemiş olalım

p.s: o zaman cevap vermemişim, o zaman adına cevap vereyim bari, filmi ben tahmin ettiğim için değil, tahmin edilebilir ve klişeliğe oldukça yakın bir duruşa sahip olduğu için beğenmemiştim-geride kaldı gerçi bunlar[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

en tırstığım filimdir belirtiym..

dikkat ettinizmi kadın arabada giderken böyle çam ormanının içinden geçiyor..kamera üstten çekiyor o sırada..

tam o sahnede kurtlar vadisinden bildiğimiz cendere müziği çalıyor..tekrar alıp dinliyebilirsiniz..[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...