Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Select Charactetr

lupin

Öne çıkan mesajlar

böle dediğim zaman karakter yerine değil windowsa gferi dönüor ve oyundan çıkıor ... 2 .sorunumda oyunu kapadıımda restart atmam lazım ... sp2 kullanıorum bir sorunla karsılastı kaptmanız lazım dipor ... restart atınca düzelior.... bi yardım edicek olan varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bilgisayarın işletim sisteminden de kaynaklanabiliyor. Yani kirpinin dediği gibi format istiyor olabilir. Yada bilgisayarının performansı düşük(ram.cpu.vga. gibi) bundan dolayıda olabilir.

Mesela ben evimdeki bilgisayarda şu anda sellect char. yaptığım zaman oyundan exit yapıyor. Ama formatı basınca düzelicek biliyorum. Çünkü daha önce de olmuştu :) Sırf onun için hdd'yi yaklaşık 10 kere formatlamışlığım var şimdiye kadar :D[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 18 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
böle dediğim zaman karakter yerine değil windowsa gferi dönüor ve oyundan çıkıor ... 2 .sorunumda oyunu kapadıımda restart atmam lazım ... sp2 kullanıorum bir sorunla karsılastı kaptmanız lazım dipor ... restart atınca düzelior.... bi yardım edicek olan varmı ?

select char'da windows'a geri donmesi bilgisayarin o anki performansi ile ilgili bir sey anladigim kadariyla. gozlemlerime gore o anda KO'dan baska calisan bir sey yoksa ve cok uzun surelerdir bilgisayar ve KO acik kalmadiysa windows'a donme olayi yasanmiyor (ram, cpu, gpu'nun yeterli oldugunu dusunursek).

ikinci sorununa gelince bazen benim basima da geliyor aynisi. fakat launcher yerine direkt knightonline.exe'yi calistiriyorum. hata verse bile arka arkaya deneyince duzelip calisiyor bir kac denemeden sonra. bir dene istersen.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar şöyle teknik sorunlarda bilgisayarınızın donanımlarını yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

Şimdi o yüzden tahmini konuşacam.
Eğer ram'in düşükse ko' ya bağlanmayı denemeden önce mutlaka reset at. Ve hiçbir program çalıştırma. Direk ko çalıştır.

Ha eğer ram' in düşükse (Misal:64-128) ve xp kullanıyorsan; zaten o makinadan da, oyundan da hayır bekleme. Çünkü xp çok fazla ram yiyo tek başına bile.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...