Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Src kullanmadan image göstertmek¿

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

said:
fastreload, 18 Temmuz 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
resmin çalınmasını faaln istemiyosan parçala photoshopta öle koy

Yok ona karşı yeterince önlem koyabiliyorum arkadaşım. Eğer bilmiyorsan mesaj atmana gerek yok öneri vermenede gerek yok ne yaptığımı gayet iyi biliyorum. :), ihtiyacım olan şey bu.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

eğer yardim yada öneri istemiyorsan ne diye topic açıyorsun?
arkadaşım

resim çalınmasına karşı daha basit sadece kodlarla engelleme şansın da var bende biliyorum

birde
BILMIYORSANIZ CEVAP ATMAYIN diyen tiplere sinir oluyorum.

böylece topicin de içine ederim yani[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
[/b]Msn adresim
Sosyal ağlarda paylaş

ben nerdeyse iki yıl önce uo için myuo tipi birşey yazmıstım..

bak orda şöle birşey kullanmısım. ASP.NET bu, ama html tarafı. diger dillerde de buna benzer bişi vardır..

NavigateUrl='<%# String.Format("GuildInfo.aspx?GuildID={0}", DataBinder.Eval(Container.DataItem, "char_guild")) %>'

<%# %> arasında normal kod yazılabiliyodu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceday, 18 Temmuz 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
ben nerdeyse iki yıl önce uo için myuo tipi birşey yazmıstım..

bak orda şöle birşey kullanmısım. ASP.NET bu, ama html tarafı. diger dillerde de buna benzer bişi vardır..

NavigateUrl='<%# String.Format("GuildInfo.aspx?GuildID={0}", DataBinder.Eval(Container.DataItem, "char_guild")) %>'

<%# %> arasında normal kod yazılabiliyodu..

:S, anlamadım, html ile ne alakası var ki yukardakinin :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceday, 18 Temmuz 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
ha yalnız bu şekilde dinamik de yapsan adam sayfayı yüklediginde src yi görebiliyor olması lazım..

sen onu da göstermiyim diosan, sanırım Response.Write hede die bişiler olması lazımdı NEtte. düz htmlde nası yapılır ama hiçbi fikrim yok..

Görsün canım adamın görmemesi için yapmıyorum :). Yani zaten mantık olarak tarayıcının yüklediği resmi dosya olarka kaydedbilisin kaydedemiyorsan bu fizik kurallarına aykırıdır tarayıcıda görecen ama kaydedemicen dimi :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...