Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Mage

Hoodstar

Öne çıkan mesajlar

ya ben soruma hala cvp alamadım arkadaşlar mage kullanmayı taktikleri biliyorum a.q assian geliyo 1.6 vuruyo warrior geliyo 1.2 vuruyo bu dmg yi azaltmak için ne giyeyim tavsiye item iron belt mi sketelon belt mi ne takayım diyorum[signature][hline]Server=Diez
Nick=Redah
Job=Arch Mage
Lvl=63

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 16 Temmuz 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
ya ben soruma hala cvp alamadım arkadaşlar mage kullanmayı taktikleri biliyorum a.q assian geliyo 1.6 vuruyo warrior geliyo 1.2 vuruyo bu dmg yi azaltmak için ne giyeyim tavsiye item iron belt mi sketelon belt mi ne takayım diyorum

Adamı bi anlamamışsınız yaw.... hodd anlatıyım kardeş..
Öncelikle assasin denen o insafsız spikecılara karşı biraz tuzluda olsa bi dagger helm bulmalısın... daha sonra eğer sürekli değiştirebilcegine ve olayı iyi dengeleye bilceine inanıyosan tali skinler taşı yanında ... dahasonra yaptıgın gibi hp bonuslu takılar ve armorlar takmalısın... +7 olursa armorların senin yararına olur tabii... diğer takıların içi rol takabilirsin sanırım veya en basitinden full +9 hp jewel tak.. dahada aştım ben bütün uniqueleri bulurum diyosan o zmn mage earing falan takabilirsin...
TAKTİKLERİ zaten bildiğine göre anlatma ihtiyacı duymuyorum... ;)
Sosyal ağlarda paylaş

olm paper mage le bi kere warior gibi ramboluk yapmıcan herkesin arasında gitçen yoksa yolda bi assas çıkıyo aynen şu şekil http://img320.imageshack.us/my.php?image=18ns.gif http://img320.imageshack.us/my.php?image=22be.gif yersin en ezik assastan bile comboyu sonun benim gibi olur :D kesinlikle dagger defans kafalık al bulaibilirsen talia al dagger defans 50 bide iron neclake bulabilirsen iyi olur http://img298.imageshack.us/my.php?image=ironneclake9cx.gif işte bunlar olduu zmn assaslardan iyi korunursun sonra 300 ac 1500 buff fln bastıktan sonra istersen ramboluk yaparsın tek başına gezersin cz de ama bunları bulmakta her yiğdin harcı deil neyse ben şahsen hep sürüyle dolanıyom...[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 17 Temmuz 2005 14:32 tarihinde demiş ki:
peki ben pad mage olsam ne olacak bu assianlar gene bölemi vuracak ortalama defencem kaç olucak ? complete pad pauldron giysem +6 diğerleri crimson +6

+7pethelm+7pauldron+6bot+7gloves+7pant le (pet itemle)ve bi kaç uniquele buflu defansın 920 oluyor buda tabki çok büyük bir rakam bazı rogularda bile böle def yok...

+bu bymadın resmi biraz bal adamalr moloz gibi buffsuz dolaşıyodu herhalde...:D
paper mage isen ancak savaşta np kasarsın ztn savşta bir nova ile 300-350np yapıyosun en az(vurmasını bilrisen)...eğer cz pk ytapcam diosan toplu rush yapacaksın başka çaresi yok solo takılırsan...300 alıp 500drop yaparsın..dediğim giibi bütün savaşalara git ztn insan gördüğün yere yapıştır novayı biter iş...çünkü savşta çoğu kişi bufsuz dolaşıyo:S[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 17 Temmuz 2005 14:50 tarihinde demiş ki:
O dediğin şu;

İnsanlarda ezik çok, Karus'ta nüfus yok...
İnsanlarda nüfus çok, Karusta ezik yok(NP'li)...

zzzzzzzzzzz nerden nereye....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu resimdeki paper gerçekten güsel
paper dedimi bi NOVA kodumu yeri göğü innetmeli saten
ama garibime KS yapmıslar
ama o alacağı kadar almıs saten. Bence bu oyuında en güsel char mage cunku paper yaparsın adamı sonna da gidersin cz ye 10 kişiyi yatırırsın 500 np gelir birisi de gelir seni yatırır 50 np gider bu iş bööle eee kolay diil ama
sonuç olarak kar daha fazla
burdan butun clanıma selamlar gönderiyorum[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

O resimdeki arkadaşa helal olsun çünkü ben şuan lvl 64 paper mage ve 350 baz defans 110 fire res e sahip olmama rağmen twn a girip o şekilde bişey yapamadım tek başıma.O olay sadece bir parti town a girerken senin aradan sızıp nova/twn yapman şeklinde olabilir.Yoksa tek başına girmek yemez kolay kolay,yese bile o kadar ezik bulma şansın pek yok.NOva attığın adamlar ezik olmadıkları sürece de tek atışta indiremezsin.HUman tarafında ezik çok gerçekten,karuslu bi mage isen (sağlam) rahat np yaparsın ama öyle tek atışta 300-350 np gelmesi nadir olur,lütfen bunu sanki her seferinde geliyormuşcasına yazmayın,gelebilir deyin.Paper mage in diğer bi özelliği de ks yapmasıdır.Çok güzel ks yapar ama başkada şansı yoktur.Bu şekilde de np sağlarsınız.Tek başınıza np yapmanız gerçekten zordur.
Son günlerde hb yaparak np kazanan çok ezik var piyasada.1v1 karşılaşmada hemen twn çeken kişiler bunlar.HB/OB yapılarak np kazanıp,sonra ben harikayım demek kadar saçma bişi yoktur.PvP nin anlamı bu değildir zaten.Sağlam bi healer la ve sağlam mageler ile kalabalıksa eğer twn,2 saatte çok rahat 2k np kazanılır.Ha önemlimidir,bence değil.
Paper mage in ölmemesi için nelere ihtiyacı olduğuna gelince:
glass/iron belt,
mage/agate/warrior(en iisi bence) earringlerden ikisi
Rol,rom veya roc (roc ve rol ikilisi dual roc ve rol dan daha iyi bence)
ep/wp (fire res fazla deilse wp,ama tercihen ep) veya tercihe göre iron necklage (ama bence sürekli takılması gereksiz)
tabii ki lycaon staff (en az +6)
+7 veya +8 hp bonuslu armorlar.
Mümkünse dd +6 mage hat.(bence en zor bulunacak şeylerden 2.cisi)
Goblin pad
DD,Axe D,Flame D talialar
Bol Bol hp pot

BU halinle warrior a bulaşsanda şansın olmaz.Kazancın o sana bulaşşa bile hemen öldüremez,hatta uğraşması gerekebilir.
Asas lardan çoğunu öldürebilirsin ama pro ve yüksek lvl/iyi item li bi asas a karşı gene çabuk ölmeni engeller.
Magelere karşı güzel savaşırsın.
BP lerden herkes gibi senin de uzak durman gerekir :)
Bufferları indirebilirsin.
Healerlarla attack power ını denemek için biraz savaşabilirsin :)

Bu kadar yani.İyi itemlar demek kısaca çoğu zaman senin anında ölmeni engeller.Kalanlarda ise çok rahat üste çıkmanı sağlar.
Sosyal ağlarda paylaş

2x warrior earring
2x rol
iron necklace
glass belt
+6 ya da +7 lycaon staff(wizard la falan olmaz)
+7/12 hp set

oyunun en imba karakteri budur... ( team pk için solo deil solo da yapılır ama z r ye baglamıs assassine bi bok yapılamz)[signature][hline]nik: stardust
kılan: n00bz
lvl:3x
class:aoe yi özleyen peypır meyç

Sosyal ağlarda paylaş

İLk olarak pad değil "pet" olucak.Neden pet dendiğini bilmiyorum ama böyle :) crimson asla ve asla complete ile boy ölçüşemez.Hem karizma hem defans olarak.Zaten yazdığın gibi 63 mage olmuşsan az buçuk sağlamsındır.Pet magician olsan da eğer complete leri almaya kalkarsan gene 1 milyara yakın paran gider.Unique item almaya kalkarsan,diez i bilmiyorum ama daha dün roc u bi arkadaş 1.250 milyara sattı.E tabii pahalı biraz :) Glass belt ve lycaon staff zaten zor bulunmakta , dupe hariç tabii,çok dikkat etmek lazım çünkü tekrar başladı.en kolay anlama yolu 126 tane kristal,423 tane talia scroll,322 saphire vb. şeylerin satılması,+8 itemların çoğalması,ortalıkta +8 lycaon ların dolaşması,+8scrolların 20$ a satılması O_O ...
Yani bu devirde mage giydirmek zor kolay gelsin,umarım yukardaki bilgilerin bir faydası olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Wow.. Just'da buradaymışş :)

Paper mage kasıcaksan item yapıcaksın.. öyle hp bonuslarla bu iş olmaz.. wizard +8 lede olucak diil ama neyse.

Biz genelde nova town yaparak np kazanırız.. Ama insanların towna girmek acayip zor... ancak priestı guardtowerların arasına sokup yapabiliyoruz..

Bence başka türlü np yi de ks yaparak kasarsın..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...