Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diezdede bir lvl 70 warriorumuz oldu... insanlara hayırlı olsun

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

En sonunda rebelde20 de 70 oldu... nası oldu orası bilinmez.. eminim bir sürü çamur atılmıştır bile... ama ben yinede tebrik etmek istiyorum... öyle yada böyle 70 e ulaşmak çaba ister....
(Yada istemez... kim bilir :D:D:D:D)
[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

Sosyal ağlarda paylaş

lame ve noob'un teki o herif. o lvli ne camurlarla ne pisliklerle kastigini biliyor cogu kisi. cz'de "orc arkadaslarimi cagiracagim sizi kestirecegim" gibi cocukca taktiklerle spot almalar gibi basit bi insan.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 16 Temmuz 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
lame ve noob'un teki o herif. o lvli ne camurlarla ne pisliklerle kastigini biliyor cogu kisi. cz'de "orc arkadaslarimi cagiracagim sizi kestirecegim" gibi cocukca taktiklerle spot almalar gibi basit bi insan.

kimsenin aksini iddia ediceğini sanmıyorum.. :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Resimde aklıma takılan bişi var. Lvl 70 olunca 4 skill point mi veriyor bu oyun????? Hiç sanmıyorum, ama yine de bilmiyorum. Çünkü normal bir şekilde hesaplandığında skill point'ler tam verilmiş, ama... ama 2 skill point fazladan var. 70 Lvl'da kaç skill point geldiğini bilen varmı?[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 17 Temmuz 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
Öğrenmek için kasmak lasım :P

level 70'e kadar kasacak bir arkadas var mi acaba ? :D %50 az experience ile 311m exp alip level atlayacak birisi ? o_O[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 17 Temmuz 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
suan normal toplamı dogru yani 2 skill point artıor

10lvl olduğunda 2 skill point alıyorsun, 20 lvl olduğunda 20 skill pointin oluyor pekala 70 lvl olduğunda da 120 skill pointin olması gerekiyor. Hesapla bakalım yine doğru çıkabiliyormu curseth?

Ama 70lvl'da 4 skill point veriyor mu? Bilmiyorum, sadece düz mantıkla, eğer 60 lvl'a kadar 3 stat point veriyor da, 61lvl olduğunda 5 stat point veriyorsa, demekki 71 lvl olduğunda böyle bir şey mümkün olabilir. Tabi ki bu düz mantık, aramızda 70 lvl'a kadar kasan yok tabi...[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 17 Temmuz 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
ben şahit oldum lvl 6x den sonra stat pointler 4 geliyomuş arkadaşım var ondan öğrendim

61 lvl olduğunda ve sonraki lvl up'larda 5 stat point alıyorsun. 4'ü yanlış hatırlıyor olmayasın?[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

Cıx curseth yanlış hesaplıyosun, şöyle hesapla, lvl 10 olduğunda elinde 2 skill point oluyor. lvl 70'e kadar arada tam 60lvl fark var. 60x2=120 bu şekilde hesaplarsan doğru yolu bulursun, istersen her lvl ı parmaklarla say 2 şer ikişer. Neden deme, şüpheye düşürüyorsun yanlışmıyım diye, bende üşenmeden sayıyom :D[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 17 Temmuz 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Cıx curseth yanlış hesaplıyosun, şöyle hesapla, lvl 10 olduğunda elinde 2 skill point oluyor. lvl 70'e kadar arada tam 60lvl fark var. 60x2=120 bu şekilde hesaplarsan doğru yolu bulursun, istersen her lvl ı parmaklarla say 2 şer ikişer. Neden deme, şüpheye düşürüyorsun yanlışmıyım diye, bende üşenmeden sayıyom :D

sana en basit yöntemini söyliim skill point saymanın. primary skill ve secondary skill arasında 18 puan fark olması lazım.

burda primary skillde 70 point var demekki secondarynin 52 olması gerekiyor.

bu 52nin 10u masterda, 2si boşta. yani dogru oluyor.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah aksam 7/24 Online olarak Harpy kastı hemde CZ de artık 12 deki harpy spota burası bizimdir.Buraya Eternity yazdıracam diyordu :D Saka bir yane cok saglam kastı yanında clandaki mageler priestler ve rogueler 64+ oldu sımdı 10 gun sonra bende baslıyorum.Hugo 10 gun sonra vokerlıgı bırakacak.Koskoca clanda 3 tane warrior var .Ben rebelde20 hugo :) Oda lvl 65 te bırakacam dıyor.Bende 65 e kasıcam 70 e zor rebeldeyi gordukce :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...